Na ten první, který na plátno přinese oblíbené fyziky Leonarda a Sheldona z amerického sitcomu The Big Bang Theory, si zájemci mohu zajít už v sobotu od 16.30.

V srpnu potom bude v Metropolu maraton se seriálem Přátelé.

„Chtěli jsme připravit pro diváky veselé léto a dobrou kvalitní zábavu. To seriály The Big Bang Theory i Přátelé do puntíku splňují. Publikum si vychutná i speciální drinky pojmenované podle hlášek seriálových hrdinů," uvedl za kino Metropol Jakub Vrzala.

V přestávkách si tak diváci mohou objednat nápoje nazvané Bazinga či Virgin Cuba Libre Light. První série příběhů Sheldona a Leonarda se návštěvníkům ukáže již v sobotu. Začíná v 16.30 a na plátně vydrží první série The Big Bang Theory, která čítá sedmnáct dílů, přibližně do půl jedné v noci. Díly se budou promítat v původním znění s českými titulky.

Letní program kina připomene v srpnu také veleúspěšné příběhy šestice hrdinů ze seriálu Přátelé. Čtvrtou sérii tu bude možné zhlédnout 4. srpna, pátou potom 17. srpna.

„Ve čtvrté sérii se představí díly Jak Ross hrál rugby, Chandler v bedně, Joey není ve své kůži nebo Rachel a její večerní šaty. Noční maraton odstartuje v 19 hodin a potrvá do půl šesté do rána," popsala za kino Metropol Karolína Opatřilová.

Ani návštěvníci maratonu Přátel nepřijdou o speciální drinky.

„Namícháme Princeznu Konzuelu Bananahemok, Pheobina smraďocha či Ó můj bože. Protože oba maratony potrvají několik hodin, připravíme pro diváky i bagety," doplnil Jakub Vrzala.

Maraton s oblíbenými fyziky vyjde na sto padesát korun, tři díly potom na padesát korun.