KINA

OLOMOUC

Premiere Cinemas: Transformers: Zánik (10.00, 14.30, 16.30, 19.30, 20.30), Transformers: Zánik 3D (11.30, 17.30), Jak vycvičit draka 2 (10.40, 11.50, 13.00, 14.00, 15.10, 16.10), Jak vycvičit draka 2 3D (10.10, 12.30, 14.40, 16.50), Všiváci (18.20, 20.15), Hvězdy nám nepřály (17.20, 19.45), Na hraně zítřka 3D (17.00), Na hraně zítřka (19.15), Rio 2 (13.00), Sousedi (21.30), Zakázané uvolnění (15.00), Zloba Královna černé magie (11.05, 13.05, 15.00)

CineStar: Jak vycvičit draka 2 3D (12.45, 15.00, 17.15), Transformers: Zánik 3D (13.10, 16.40, 20.10), Zloba Královna černé magie 3D dabing (11.00), Hvězdy nám nepřály (12.10), Jak vycvičit draka 2 (12.15, 14.00, 14.30, 16.15, 18.30), Na hraně zítřka (19.00, 21.30), Sousedi (14.50), Transformers: Zánik dabing (19.30), Transformers: Zánik titulky (15.40, 19.10), Všechny cesty vedou do hrobu (20.45), Všiváci (16.50, 18.50), Zakázané uvolnění (17.00 21.00), Zloba Královna černé magie dabing (11.50)

Metropol: Zloba Královna černé magie (17.30), Stoletý stařík, který vylezl oknem a zmizel (20.00)

KONCERTY

OLOMOUC

Konvikt UP: Olomoucké barokní slavnosti 

GALERIE, VÝSTAVY

OLOMOUC

Galerie Labyrint: Kateřina Salábová: Obrazy (do 30. 6.)

Galerie Anděl: Jaroslav Vilím: Barevná fantazie (do 30. 6.)

Galerie Bohéma: Miroslav Konrád: Francouzská zastavení (do 5. 7.), Petr Schel: Plastiky (do 5. 7.)

Muzeum moderního umění: Vladimír Birgus: Fotografie (do 14. 9.), Pohledy do sbírek Muzea umění II. (do 14. 9.), Vnitřní okruh v současné české fotografii (do 5. 10.)

Vlastivědné muzeum: Ohrožené rostliny střední Moravy (do 30. 9.), Od kolébky do hrobu mezníky života nová stálá expozice

Arcidiecézní muzeum: Tajemství skrytá pod zemí (do 28. 9.)

Knihovna města Olomouce: Martin Benčík: Barevně nebarevně (do 30. 6.)

Knihovna Antonína Šprince: Bratislava ve fotografiích Rasťa Mišíka (do 30. 6.)

Vědecká knihovna: Umění staví mosty (do 31. 8.)

Křížkovského 5: (Ne)viditelná Olomouc (do 31. 1. 2015)

Veteran Arena: Jedinečné muzeum historických automobilů, motocyklů a techniky (do 30. 11.)

Galerie Šantovka: Výstava historických kočárků (do 30. 6.)

LITOVEL

Prostory TIC při Městském klubu: Výstava dětských leporel a dřevěných kostek (do 31. 7.)

DRAHANOVICE

Černá věž: Napiš a vygumuj! (do 2. 7.)

ŠTERNBERK

Expozice času: Výstava bannerů (do 30. 6.), Výstava fotografií Standy Černého (do 31. 8.), Čas houslí pět století královského nástroje (do 31. 12.), Kuky se vrací (do 31. 12.)