„Brzy budu mít narozeniny a tohle je nejlepší dárek, jaký jsem mohla dostat. Na koncert půjdu asi s kamarádkou," řekla třiadvacetiletá vítězka soutěže Olomouckého deníku a rádia Haná.

Z výhry byla jednoduše nadšená. David Deyl je totiž její velký idol.

„Nikdy v životě jsem nic nevyhrála, tak jsem nemohla uvěřit tomu, že jsem teď vyhrála. O soutěži jsem se dozvěděla díky sociálním sítím. O víkendu jsme byli v Kroměříži a pro Deník jsem jela do Olomouce speciálně," přiznala dívka.

Olomoucké představení zpěváka Davida Deyla se chystá na 9. dubna v 19 hodin v olomoucké Redutě.

Koncert se ponese v duchu classical crossover, ve kterém český muzikant natočil i své poslední album V ozvěnách.

„Na Moravě mám velkou základnu fanynek, v Ostravě, Brně a hlavně v Olomouci. Jsou to takoví apoštolové mé hudby, díky nim stále zpívám. Svých věrných fanoušků si strašně vážím," řekl David Deyl.

Prostory sálu olomoucké Reduty si zvolil záměrně.

„Poslední album je celé se živým orchestrem, taková kantilénová hudba a proto jsem chtěl koncert v nějakém noblesním prostředí. Bude mít intimní atmosféru, navíc je tam výborná akustika. Moc se na to těším," pokračoval zpěvák.

Jeho příznivci se mohou těšit jak na nejnovější skladby, tak i ty, které znějí už na prvních albech. Více informací o koncertě a také dalších místech, kde David Deyl vystoupí, zájemci najdou na www.daviddeyl.cz