Tuto sobotu se v komediálním představení Commedia dell´arte aneb Konec šejků v Čechách objeví Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Marek Daniel a další herci. Lístek na hru, v níž herci excelují již dvacet let, stojí 550 korun a herci prkna rozvlní v sedmou hodinu večerní.

V úterý 30. října přijede Lukáš Pavlásek spolu s Josefem Poláškem a Jakubem Žáčkem, aby Olomoučanům zpříjemnili podzimní chvilky svými vtipnými Nekorektními skeči – Tros boys. Diváci se mohou těšit na peprný humor bez citů. Lístky jsou k sehnání za 400 a 500 korun.

Ortopedická klinika Fakultní nemocnice Olomouc patří ke dvěma pracovištím v ČR , která využívají novou operační techniku pro léčbu pacientů s omezenou aktivní hybností ramenního kloubu
V Olomouci umí mladým rozhýbat rameno, díky nové operační technice
Dočasná socha "Rounded" od Jana Dostála na Horním náměstí v Olomouci
Olomoucké náměstí zdobí nová nevšední socha

Další hvězdy

Veronika Freimanová, Vladimír Kratina, Jana Bernášková a další zahrají v Divadle na Šantovce už 3. listopadu hru Dokud nás milenky nerozdělí. Divákům ukáží, kolik milenek je zapotřebí ke zničení manželství. Lístky jsou v prodeji za 700 korun.

V manželských hrách bude divadlo pokračovat i v pondělí a úterý, 12. a 13. listopadu, kdy přijede Michal Dlouhý a Kateřina Lojdová představit příběh manželů, kteří se začnou nenávidět. Ve Válce Roseových budou k vidění kromě známých herců i akrobatické kousky. To vše pod taktovkou Ondřeje Sokola. Vstupenky jsou v prodeji za 700 korun.

Válka Roseových. Michal Dlouhý si v olomouckém Divadle na Šantovce zahraje s Kateřinou Lojdovou.
Michal Dlouhý zahraje v Divadle na Šantovce: Na Hané je vždy krásně


Maraton komedií na Hané zakončí v sobotu 24. listopadu Ondřej Ruml a jeho One Man Show Tour Nahubu 2018. Jde o koncert, k němuž nejsou potřeba hudební nástroje, zpěvák si vystačí pouze se svým hlasem.

„Inspirací je mi Bobby McFerrin, akorát já si pomáhám přístrojem looper, na který si nahrávám svůj hlas a vznikají tak vícehlasé písně,“ popisuje své vystoupení Ondřej. Cena lístku je od 290 korun.

Nikola Salvetová