OLOMOUC

Lokality: Bělidla,Hodolany, Lazce, Ol.-město, Pavlovičky 

Svozový den Papír Plasty
Pondělí lichý týden 27.1., 24.2., 23.3., 20.4., 18.5., 15.6., 13.7., 10.8., 7.9., 5.10., 2.11., 30.11., 28.12. 13.1., 10.2., 9.3., 6.4., 4.5., 1.6., 27.7., 24.8., 21.9., 19.10., 16.11., 14.12.

Lokality: Droždín, Chválkovice, Lošov, Radíkov, Sv. Kopeček, Týneček 

Svozový den Papír Plasty
Úterý
lichý týden
28.1., 25.2., 24.3., 21.4., 19.5., 16.6., 14.7., 11.8., 8.9., 6.10., 3.11., 1.12., 29.12. 14.1., 11.2., 10.3., 7.4., 5.5., 2.6., 30.6., 28.7., 25.8., 22.9., 20.10., 17.11., 15.12.

Lokality: Černovír, Hejčín, Chomoutov, Řepčín, Topolany  

Svozový den Papír Plasty
Středa
lichý týden
2.1., 29.1., 26.2., 25.3., 22.4., 20.5., 17.6., 15.7., 12.8., 9.9., 7.10., 4.11., 2.12., 30.12. 15.1., 12.2., 11.3., 8.4., 6.5., 3.6., 1.7., 29.7., 26.8., 23.9., 21.10., 18.11., 16.12.

Lokality: Nedvězí, Nemilany, Nové Sady, Slavonín

Svozový den Papír Plasty
Čtvrtek
lichý týden
3.1., 30.1., 27.2., 26.3., 23.4., 21.5., 18.6., 16.7., 13.8., 10.9., 8.10., 5.11., 3.12., 31.12. 16.1., 13.2., 12.3., 9.4., 7.5., 4.6., 2.7., 30.7, 27.8., 24.9., 22.10., 19.11., 17.12.

Lokality: Holice, Neředín, Nová Ulice, Nový Svět, Povel  

Svozový den Papír Plasty
Pátek
lichý týden
4.1., 31.1., 28.2., 27.3., 24.4., 22.5., 19.6., 17.7., 14.8., 11.9., 9.10., 6.11., 4.12. 17.1., 14.2., 13.3., 10.4., 8.5., 5.6., 3.7., 31.7., 28.8., 25.9., 23.10., 20.11., 18.12.

ŠTERNBERK

Svoz odpadu 1.Svoz opadu 2. 

UNIČOV

Ulice: Malé Novosady, Na Nivách, Nemocniční, Olomoucká (mimo střed města), Želechovická

Svoz Uničov 1..Svoz Uničov 2.

Ulice: Bezručovo nám., Hrdinů, Litovelská (mimo střed města), Lomená, Mohelnická, nám. Osvobození, Sad Míru, Sadová, Staškova, Stromořadí, Střední, Šternberská, U Oskavy, Ztracená

Svoz Uničov 3.Svoz Uničov 4.

Ulice: Brníčská, Dr. Beneše, Haškova, Kostelní nám., Litovelská (jen střed města), Masarykovo nám., Medelská, Olomoucká (jen střed města), Panská, Pivovarská, Příční, Solní, Školní

Svoz Uničov 5.Svoz Uničov 6.

Ulice: Albíkova, Balcárkova, Bratří Čapků, J. z Poděbrad, Nádražní, Pionýrů, Pod Šibeníkem, Přemyslova, Šumperská, Tyršova, U Pily, U Stadionu, Vladislavova, Zahradní

Svoz Uničov 6.Svoz Uničov 7.