více >>

Srandafest: Baskervillská bestie

Akce již skončila

V Divadle na Šantovce se koná divadelní přehlídka Srandafest. Do Olomouce tak zavítají hned tři představení, která dají zabrat diváckým bránicím. V říjnu festival zahájila COMMEDIA DELL´ARTE ANEB KONEC ŠEJKŮ V ČECHÁCH z dílny brněnských divadel HaDivadlo a Husa na provázku s Pavlem Liškou a Taťánou Vilhelmovou v hlavních rolích. Festival pokračuje v listopadu s Baskervillskou bestiíí Divadla Point Prostějov a v prosinci jej zakončí Čarodějky v kuchyni s Veronikou Žilkovou.

Dnes soubor Divadla Point představí po legendárním Testosteronu komediálně laděnou inscenaci o proslulých vyšetřovatelích.

Komediálně laděná inscenace na motivy románu A. C. Doyla představí proslulé vyšetřovatele v poněkud jiném světle. Sherlock Holmes a doktor Watson na straně dobra. Proti nim stojí záhadná bestie, která uprostřed ponuré krajiny plné močálů terorizuje rod Baskervillů. Dokáže si doktor Watson poradit s metodou dedukční a převleky slavného detektiva? Sherlock Holmes a doktor Watson na straně dobra. Proti nim stojí záhadná bestie, která uprostřed ponuré krajiny plné močálů terorizuje rod Baskervillů. Dokáže si doktor Watson poradit s metodou dedukční a převleky slavného detektiva?

Vstupné:

Dnešní představení: 200 Kč

Parkování:

Vnitřní i vnější prostory OC Šantovka

30. 11.  (19:00–21:00)
Divadlo na Šantovce, Polská 1, Olomouc
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ