Tipy Deník

Sportovní den pro seniory

Akce již skončila

Uvědomujeme si, že sport a pohyb obecně je pro zdraví důležitý, ale naším cílem je, aby účastníci strávili den příjemně, setkali se s přáteli, případně si vyzkoušeli či se dozvěděli i něco nového. A protože jde o sport, mají možnost vyhrát i nějakou tu cenu. Nebo se přijďte jen podívat, poslechnout si pěknou písničku a jen tak si něco z disciplín vyzkoušet.

Co se bude dít a na co se soutěžící mohou těšit
Akce je určena pro tříčlenná družstva. Po obdržení startovního čísla a soutěžní karty budou soutěžící postupně obcházet sportovní stanoviště, kde na ně čeká například střelba na bránu, řešení rébusů, střelba z laserové pistole a mnoho dalších disciplín. Účastníci budou mít možnost vyzkoušet si také jízdu na oblíbeném Ološlapu. Součástí doprovodného programu bude hudební vystoupení.
Družstva, která se umístí na prvních třech místech, obdrží pohár a drobné ceny. Po vyhlášení vítězů proběhne losování cen pro všechny účastníky sportovního dne. Vyhrát tedy může opravdu každý, byť skončí na pomyslném žebříčku poslední.

Registrace do 8.9.2017 na adrese ingrid.strestikova@olomouc.eu, nebo telefonu 585 562 105, popř. v události na facebooku. Je potřeba nahlásit jméno družstva (libovolné).

14. 9.  (10:00–17:00)
Smetanovy sady, 779 00 Olomouc, Česká Republika
SDÍLEJ:

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT