TÉMA

Sigma 2017

Plškův víkend: dva góly, vítězství a svatba na stadionu

ROZHOVOR / Po půlhodině hry napřáhl z dálky a dalším krásným gólem otevřel skóre duelu s Mladou Boleslaví. Ve druhém poločase pak přidal ještě jednu branku a uzavřel sezónní účet na 11 gólů.

Faktor Řezníček. Dotáhne Sigmu až do pohárové Evropy?

Po bitvě na pražské Julisce si spokojeně mnul ruce. Trenér Václav Jílek dokázal poprvé na jaře zvítězit ve venkovním zápase HET ligy. Dopomohl mu k tomu mimořádný střelecký výkon Jakuba Řezníčka, který do sítě Dukly nasázel tři branky. Právě útočná posila má nést tíhu zodpovědnosti i v dalších zápasech. Vystřílí Hanákům místenku v pohárové Evropě?

Smolná ztráta. Sigma jen remizovala s Karvinou a je čtvrtá

FOTOGALERIE / Olomoučtí fotbalisté doma jen remizovali s Karvinou 1:1 a jsou čtvrtí. Sigmě sice vykřesal naději na výhru Plšek, ale vzápětí domácí inkasovali. Nyní bude mít HET liga reprezentační pauzu.

Výborný Reichl na vše nestačil. Oslabená Sigma padla v Edenu

Exkluzivně z Prahy – Olomoučtí fotbalisté bez několika zraněných opor padli ve šlágru o druhé místo na půdě pražské Slavie 3:1. Po hodině hry se sice ujali díky Hálovi vedení, ale sešívaní v drtivém závěrečném tlaku duel třemi brankami otočili.

Sladký litoval svých šancí: Prohrát takový zápas? Hnus!

ROZHOVOR/ Z pozice pravého obránce se dostal do několika zajímavých příležitostí, zejména ta ze 67. minuty volala po gólu. Martin Sladký však brněnského gólmana Melichárka tváří v tvář nepropálil, a tak Sigma odjela z derby s prázdnou.

Nepovedené derby. Olomoucká mizérie v Brně pokračuje

FOTOGALERIE / Mizerné výsledky olomouckých fotbalistů na hřišti Brna pokračují.

Chorý? Popravdě mě docela naštval, smál se Jílek

ROZHOVOR/ Trenér Sigmy Václav Jílek byl spokojený s remízou, která byla podle něj zasloužená, ale je škoda, že se diváci nedočkali branky.

Sigma svou převahu nevyužila. S Plzní bere bod, ale je druhá

Velmi dobrý výkon předvedli na úvod jarní části HET ligy olomoučtí fotbalisté, kteří na Andrově stadionu přivítali lídra z Plzně.

Jílek dává šanci talentům, do Turecka bere dvě mladé pušky. Chybí Moulis

Dva brankáři a dvacet fotbalistů do pole dnes odlétá se Sigmou na osmidenní soustředění do Turecka, kde Olomoučtí odehrají dva přípravné zápasy (Radnički a Maribor).

Chorý dal gól po čtvrt roce. Už jsme zachráněni, řekl s úsměvem

ROZHOVOR / Olomoucký dlouhán byl v sobotním zápase proti Zlínu hodně vidět. Tomáš Chorý se už v 7. minutě postaral o vítězný gól Sigmy, když placírkou umístil míč přesně k tyči.

Domácí neporazitelnost pokračuje! Sigma si poradila se Zlínem

Olomoucká Sigma bude i po čtrnáctém kole letošní HET ligy druhá. To je jistota, kterou přineslo její utkání proti Zlínu.

Parádně jsme si to nachystali, usmíval se Houska po vítězné ráně

ROZHOVOR / Jediným gólem rozhodl o třech bodech pro Sigmu záložník David Houska. Hanáci čekali na přesný zásah do 77. minuty. Pak se jim podařilo sehrát pohlednou akci, na jejímž konci byl s ještě vydařenější ránou čtyřiadvacetiletý středopolař.

Minikrize zažehnána, Sigma vydřela výhru nad Teplicemi

Po dvou remízách oslavili olomoučtí fotbalisté opět vítězství, když v sobotu na svém hřišti porazili Teplice 1:0. Sigmu spasil v závěru parádní ránou David Houska, který se trefil počtvrté v sezoně. Příště hrají Hanáci na půdě Bohemians.