TÉMA

Krajský přebor

Litovel – Úspěšný vstup do sezony absolvovali na svém hřišti fotbalisté Litovle. K vítězství nad Želatovicemi jim pomohly jednak velmi dobré výkony dvojice posil Mráčka s Žáčkem a také hloupé vyloučení hostujícího Lišky, který v 76. minutě zbytečně oslabil tým hostů.

Sumář krajského přeboru v novém kabátu

Olomoucký kraj /SESTAVA KOLA/ – První kolo krajského přeboru přineslo hned několik velmi překvapivých výsledků. Asi největší bomba vybuchal v Dolanech, kde Jeseník vyhrál hladce 4:1 a vysloužil si kromě tří bodů také chválu trenéra domácích Jiřího Navrátila.

Mojda Navrátil dal hattrick, odnesl to Hněvotín

Velké Losiny – Fotbalové obrození se ve Velkých Losinách daří. Alespoň pohledem nedělního utkání s Hněvotínem.

Olomouc - Očekávané, ale nakonec vydřené vítězství si připsal stříbrný tým minulého ročníku krajského přeboru 1. HFK Olomouc B. Na svém hřišti v Hodolanech přivítal staronového účastníka této soutěže ze Zlatých Hor.

Kam o víkendu za fotbalem

Olomoucký kraj - Kam o víkendu za fotbalem? Podívejte se na rozpis zápasů všech soutěží v našem regionu.

Hněvotín – Překvapivě snadné vítězství si připsali fotbalisté Hněvotína. V sobotu na domácí půdě přehráli Litovel a nikterak jim přitom zřejmě nevadilo, že nebyli pod dohledem hlavního trenéra.

Želatovice - V úvodním domácím vystoupení nového soutěžního ročníku krajského přeboru přivítali fotbalisté Želatovic rezervní tým 1. HFK Olomouc, který v uplynulé sezoně obsadil druhou příčku.

Výsledkový sumář krajského přeboru

Olomoucký kraj /SESTAVA KOLA/ – Jednatřicet branek nasázeli v osmi zápasech druhého kola střelci v krajském přeboru, což dává průměr téměř čtyři góly na jeden duel. Diváci se o víkendu na stadionech opravdu nenudili.

Lipník vybouchl ve druhé půli, schytal od Dolan čtyřku

Lipník nad Bečvou /FOTO/ – Premiérové domácí vystoupení v krajském přeboru se lipnickým fotbalistům nevydařilo. Po bezbrankovém poločase s Dolany nezvládli druhých 45 minut a vysoko prohráli.

Olomoucký kraj /SESTAVA KOLA/ - Střelecké hody v krajském přeboru pokračují. I ve třetím kole bylo k vidění hned několik gólových přestřelek.

Dolany nestačily na Kralice, prohrály doma o gól

Dolany – Fotbalisté Dolan si po vysoké porážce na úvod sezony s Jeseníkem spravili v minulém kole chuť v Lipníku. Před vlastními diváky se jim ale ve třetím kole krajského přeboru opět nevedlo. S Kralicemi prohráli 1:2.

Béčko Holice si poradilo s Hněvotínem

Olomouc – I druhé domácí utkání znamenalo pro rezervu HFK Olomouc třibodový zisk. Po Zlatých Horách si na hřišti v Hodolanech poradili svěřenci Stanislava Měrky i s mužstvem Hněvotína.

Oskava vytěžila z litovelské přestřelky vítězství

Litovel – Velkého vítězství dosáhli v Litovli fotbalisté Oskavy. V pětigólovém prvním poločase si vytvořili náskok a po přestávce jej vcelku s přehledem ubránili. Velkou radost měl jak bývalý litovelský kouč Květoslav Pospíšil, tak odchovanec domácího klubu v dresu Oskavy Petr Dragon.