VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Hubneme s Deníkem 2014

Toto je vítěz Hubnutí s Deníkem, shodil 18 kilo! Podívejte se na výsledky

Olomouc - Je dobojováno, soutěž Hubneme s Deníkem zná svého šampiona. A také úctyhodné množství tuku, které soutěžící za tři měsíce tréninku a zdravé stravy shodili - celkem 50 kilo sádla!

Hubnoucí Jan: Posměšky kolegů v práci mě nakoply

Olomouc - Soutěž Hubneme s Deníkem se překlenula do posledního měsíce. Každý týden jsme vám přinášeli rozhovor s jedním ze statečných účastníků.

Hubnoucí Jana: Chci pokračovat až do vysněné postavy

Soutěž Hubneme s Deníkem se překlenula do posledního měsíce. Každý týden vám přinášíme rozhovor s jedním ze statečných účastníků. Proč se do soutěže přihlásili, a co od ní očekávají? Vydrží nastolenou změnu?

Hubnoucí Jiří: Po cvičení se mi lépe sedí v autě, cítím se šťastný

Olomouc - Soutěž Hubneme s Deníkem je v plném proudu. Každý týden vám na této straně přinášíme rozhovor s jedním ze statečných účastníků. Proč se do soutěže přihlásili, jak se jim líbí, čeho se bojí a co od ní očekávají?

Hubneme s Deníkem: Klíčem k pálení tuků je tepová frekvence

Olomouc - Devíti odvážným účastníkům soutěže Hubneme s Deníkem se rosí čela při cvičení a sestavování zdravého jídelníčku.

Hubnoucí Helena: V červnu chci běžet Olomoucký půlmaraton

Olomouc-Soutěž Hubneme s Deníkem je v plném proudu. Každý týden vám přinášíme rozhovor s jedním ze statečných účastníků. Proč se do soutěže přihlásili, jak se jim líbí, čeho se bojí a co od ní očekávají?

Hubnoucí Dušan: Učím se pít čistou vodu a kafe bez cukru

Olomouc - Soutěž Hubneme s Deníkem je v plném proudu. Každý týden vám přinášíme rozhovor s jedním ze statečných účastníků. Proč se do soutěže přihlásili, jak se jim líbí, čeho se bojí a co od ní očekávají?

Hubneme s Deníkem: pro břišní pekáč je nutné posílit střed těla

Zpevnění břišních a přilehlých svalů může občas pořádně bolet, posilovat tyto partie je však důležité pro správný postoj i chůzi.

Hubnoucí Klaudie: Dostala jsem super šanci

Každý týden vám přinášíme rozhovor s jedním ze statečných účastníků soutěže Hubneme s Deníkem . Proč se do soutěže přihlásili, jak se jim líbí, čeho se bojí a co od ní očekávají?

Hubneme s Deníkem: Alpinning aneb i chůze může být cvičení

Soutěžící, kteří hubnou s Deníkem, mají za sebou tři týdny dřiny. Naposledy je čekalo další speciální cvičení v olomouckém studiu Flex-Fitness.

Hubnoucí Marek Berger: Člověk zjistí, že tři dny neměl ani kousek zeleniny

Soutěž Hubneme s Deníkem je v plném proudu. Každý týden přinášíme rozhovor s jedním ze statečných účastníků. Proč se do soutěže přihlásili, jak se jim líbí, čeho se bojí a co od ní očekávají?

Cvičení mariňáků TRX udělá svaly, zlepší ohebnost i držení těla

Závěsný systém TRX nabývá obrovské popularity po celém světě. Cvičí na něm američtí námořní vojáci, profesionální sportovci i nadšenci z celého světa. Na vlastní kůži si jej vyzkoušeli také účastníci soutěže Hubneme s Deníkem.

Pilates je ideální odrazový můstek pro všechna cvičení

Pilates je dnes nesmírně populární. Cvičí jej miliony lidí po celém světě. Mladí, staří, atleti i rekreační sportovci. Vyzkoušeli si jej také účastníci soutěže Hubneme s Deníkem, bylo to jejich první „ostré" cvičení v soutěži.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT