deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Sněmovna USA vyloučila republikána Santose: Etický výbor popsal jeho kampaň jako podvod na dárce. Stal se teprve šestým vyloučeným členem.
Gaza je rozdělená do evakuačních zón: Izraelská armáda rozdělila území Pásma Gazy do několika tisíců evakuačních zón.
Provoz nemocnic může být omezený: Lékaři zatím většinou nestáhli výpovědi z přesčasové práce.
Zemřela Sandra Day O’Connorová: První ženě v pozici soudkyně Nejvyššího soudu USA bylo 93 let.
Tálibán má prvního akreditovaného politika: Bývalý mluvčí Tálibánu se stal velvyslancem Afghánistánu v Číně.
V Gaze je přes sto rukojmích: V Pásmu Gazy je nadále zadržováno 137 rukojmích, uvedl mluvčí izraelské vlády.
V Čechách se otevřelo peklo: V pátek zahájilo provoz peklo a nebe v Koněpruských jeskyních.
V Gaze zemřelo přes sto lidí: Podle teroristického hnutí Hamás si dnešní izraelské ostřelování vyžádalo mnoho životů, informaci nelze ověřit.
Česká ekonomika klesla: Hrubý domácí produkt ve 3. čtvrtletí meziročně klesl o 0,7 procenta, klesne i celoročně.
Módní přehlídka se inspirovala Putinem: Petrohradská značka oblečení předvedla kolekci inspirovanou podobou a osobností ruského prezidenta.
Na Ukrajině mělo zemřít sto tisíc Ukrajinců: O úmrtí ukrajinských vojáků promluvil ruský ministr obrany Šojgu, tvrzení však nelze nezávisle ověřit.
EK dala ultimátum Metě: Společnost vlastnící Facebook musí poskytnout informace o opatřeních proti sexuálnímu zneužívání dětí.
Zimní sezona v hradeckém kraji začala: Skiareál Špičák letos nezdraží skipasy, do nové sezony investoval 95 milionů korun.
V Krkonoších je omezený pohyb kvůli zvěři: V KRNAP dnes začal platit dočasný zákaz vstupu na některé turistické cesty kvůli přezimování jelenů.
Padesátý kalendář Pirelli: K vytvoření jubilejní edice slavného souboru fotografií firma poprvé pozvala fotografa tmavé pleti Prince Gyasiho.
Výpadky dodávek tepla v Praze: Kvůli poruchám jsou bez topení lidé na jihovýchodě metropole zejména ve Strašnicích. Černá pálenice: Celníci našli v ilegální výrobně pálenek téměř 200 litrů rozpracovaných produktů, majiteli hrozí milionová pokuta.
Nadal se vrací na kurty: Bývalý první tenista světového žebříčku se po roční pauze zaviněné zraněním vrátí na okruh při turnaji v Brisbane.
Schönburské Vánoce: Oblíbený zámek Červená Lhota zve návštěvníky i v zimě. Od sobotu uvidí výstavu o svátcích zámeckých pánů.
Plnění státního rozpočtu: V listopadu dosáhl schodek 269 miliard korun, meziměsíčně vzrost o 58 miliard.
Hvězda Colours: Na příštím ročníku slavného ostravského festivalu vystoupí Lenny Kravitz, oznámili organizátoři. Přidali i další jména.
Z Dubaje do Dillí: Indický premiér Naréndra Módí navrhl, že jeho země uspořádá klimatickou konferenci COP33 v roce 2028.
Sníh odložil fotbal: Sobotní utkání mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové vedení ligy přeložilo na pozdější termín pro nezůsobilý terén
Američané omezí víza pro izraelské osadníky: Plánují opatření, které nepustí do USA ty, kdo se podílí na extremistickém násilí proti Palestincům na Západním břehu.
Kříž věrnosti: Policejní prezident udělil nové služební vyznamenání. Získal je nprap. Miroslav Soukup, 46 let slouží v ochraně Hradu.