deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Solární elektrárny na střechách: Ministerstvo životního prostředí letos podpořilo 50 tisíc fotovoltaik na domech, čtyřikrát více než loni.
Sezona judisty je v ohrožení: Lukáše Krpálka čeká vyšetření a léčba zraněného třísla. Mostecká MHD: Z výfuku jde jen vodní pára. Ulice brázdí na zkoušku vodíkový autobus. Ostravský mrakodrap, verze třetí: Projekt se vrací ke dvěma věžím.
Válka na Ukrajině: Některé Rusy přiměla k výcviku s kalašnikovem.
Lyžování na vesnici: V Újezdě u Valašských Klobouk se už připravují na zimu. ČEZ vyměřil zákazníkům nové zálohy: Část je má i přes zdražení stejné.
Zdraví fotbalové legendy: Pelého stav se po infekci dýchacích cest zlepšil, oznámili lékaři.
Turečtí poslanci se poprali v parlamentu: Jeden je v kritickém stavu v nemocnici. Jednalo se o rozpočtu. Fotbalová senzace: Tým Maroka udolal po výsledku 0:0 a 3:0 na penalty Španělsko a poprvé v historii postoupil do čtvrtfinále MS. Železniční doprava: Vyhřívané sedačky, dechberoucí výhledy. Švýcaři představili nový luxusní vlak.
Dokument o Harrym a Meghan: Upoutávky čelí kritice, že jsou zavádějící. První tři díly seriálu budou k dispozici ve čtvrtek.
Demokrat Warnock, nebo republikán Walker: V americké Georgii se koná druhé kolo voleb do Senátu USA.
Stav české měny: Koruna znovu posílila vůči euru, mírně oslabila k dolaru.
Skupina PPF: V 1. pol. měla ztrátu 7,73 mld. Kč, rok předtím měla zisk 4,57 mld. Kč. Důvodem byly náklady spojené s odchodem z Ruska.
Druhý protest: Svolal jej svaz letců, a to kvůli zvažované továrně VW a rušení armádního letiště. Akce se má uskutečnit v Plzni.
Ironický vzkaz Messimu a spol.: Dcera Maradony popíchla argentinské fotbalisty. Ženě z Hranicka vysáli z účtu 700 tisíc: Chtěla jen prodat boty na internetu. Ve vlaku bez signálu i internetu: Peníze na stožáry u koridorů jsou v ohrožení. Osudné vyjetí do protisměru: Pozadí tragédie u Medlešic je zatím neznámé. Trenér tenistky Karolíny Plíškové: V nové sezoně ji opět povede Sascha Bajin. Německý kouč se k bývalé světové jedničce vrací po pěti měsících. Nehoda sanitky v Berouně: Nejprve jí vzplál motor, poté narazila do autobusu. Zasahovali hasiči.
Pád stíhačky MiG-21: Došlo k němu na severovýchodě Chorvatska, v neobydlené oblasti, při vojenském cvičení. Piloti se katapultovali.
Evakuace škol kvůli anonymním e-mailům: Došlo k nim v Třebíči a Znojmě. Autor hrozil bombou, dle mluvčí Třebíče provolával slávu Rusku a asi přišel z ruské IP.
Kremelská propaganda: Rusy varuje před trestem Západu v případě porážky Ruska.