Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Válka na Ukrajině: Ruská okupace Záporožské jaderné elektrárny stála Ukrajinu přes 5 miliard dolarů.
Fotbalové mistrovství Evropy: Čeští fotbalisté prohráli v úvodním utkání s Portugalskem 1:2.
Smrtící vedra: Při letošní muslimské pouti do Mekky zemřelo podle AFP nejméně 577 lidí. Většina v důsledku horka.
Švédský parlament schválil obrannou smlouvu s USA: Umožní americkým vojákům přístup na všechny vojenské základny ve Švédsku.
Nová politka amerického prezidenta Bidena: Ta má podle představitelů administrativy ochránit statisíce manželů a manželek Američanů před deportací.
Narušení švédského vzdušného prostoru: Švédsko si dnes předvolalo ruského velvyslance kvůli tomu, že v pátek ruský bombardér narušil vzdušný prostor této země.
Fotbalové mistrovství Evropy: V Lipsku skončil první poločas duelu českých fotbalistů proti Portugalcům.
S novým Eurem přichází i novinka od UEFA: Každý den dopředu vybere z každého týmu jednoho hráče, kterého po celý zápas detailně sleduje kamera.
Válka v Pásmu Gazy: Izraelská armáda schválila operační bojové plány pro eventuální ofenzivu na severu, píše Times of Israel.
Český úspěch na mistrovství Evropy v šermu: Fleretista Alexander Choupenitch získal na mistrovství podruhé v kariéře bronzovou medaili.
Otrava doručovací službou Kuchňa na rajoně: V Rusku byli zadrženi tři lidi v souvislosti s otravou téměř dvou set lidí jídlem obsahujícím botulin.
Tři české medaile na plaveckém mistrovství Evropy: Kraulařskou stovku v Bělehradě ovládla Seemanová před Janíčkovou a v závodě na 50 metrů motýlek získal bronz Gracík.
Fotbalové mistrovství Evropy: Fotbalisté Turecka vstoupili v české skupině do mistrovství výhrou 3:1 nad Gruzií.
Firma Nvidia se stala nejhodnotnější firmou světa: Její tržní hodnota se vyšplhala na zhruba 3,3 bilionu dolarů, napsala agentura Bloomberg.
Smrtící vedra: Při letošní muslimské pouti do Mekky zemřelo většinou kvůli horku přes 300 egyptských poutníků.
Na Ústecko a Děčínsko míří supercela z Německa: V rámci bouřky se podle meteorologů mohou vyskytnout zejména kroupy kolem 3 cm a výraznější nárazy větru. Nehoda na silnici mezi Kamenem a Obrataní: Dva lidé při večerní sážně na Pelhřimovsku zemřeli. Jedno z aut začalo hořet.
Putin dorazil do KLDR: Stráví tam dva dny, pak navštíví Vietnam. Podle BBC ho doprovázejí ministr obrany a ministr zahraničí.
V Písku se čelně střetl osobák s dodávkou: Příčina nehody je zatím v šetření. Pro dvě zraněné osoby letěl záchranářský vrtulník.
Vztahy mezi Kosovem a Izraelem: Země se dohodly na bezvízovém styku. Platit bude od září.
Protesty proti vládním návrhům v Bratislavě: Podle organizátorů akce podkopávají základní občanská práva, svobodu institucí a ohrožují ochranu životního prostředí.
Válka na Ukrajině: Dva lidé zemřeli při výbuchu miny v ruské Brjanské oblasti poblíž hranic s Ukrajinou.
Nárůst nelegální migrace: Ekvádor kvůli ní obnovuje vízovou povinnost pro cestující z Číny.
Hizballáh zveřejnil záběry z dronů: Ukazují podle něj klíčové přístavy v Haifě. Pravdivost záběrů nebylo možné nezávisle potvrdit.
Fotbalové mistrovství Evropy v Lipsku: Pořadatelé kvůli silné bouřce uzavřeli fan zónu před utkáním české a portugalské reprezentace.