Zatímco mladé generaci známý Lavi se chystá s krásnou Patricií na slavnostní výkop, tak hvězdy Stardance a Tvoje Tvář má známý hlas Dasha a Ondřej Ruml si připravují speciální pěvecká vystoupení s fenomenálním Moravia Big Bandem. Orchestrem, který z Moravy dobyl republiku.

Oslavy Olomouckého masopustu startují pěkně zostra, třeba i s benátskými maskami. Možná přijde i kouzelník, krásné ženy se smyčci, a nemůže chybět tradiční pochování basy v netradičním divadelním podání ve světové premiéře. 

A že jste na plese ještě nikdy neslyšeli pěvecký sbor? Nic není nemožné a Olomouc to ví.

„Plesová sezóna v plném proudu. Mě čeká první ples 9. 2. v Olomouci. Budeme ho moderovat společně s Jakubem, tak kdo to máte blízko, dorazte, bude švanda!,“ zve na The Ples své fanoušky Patricie Solaříková prostřednictvím sociální sítě.

„Koho by snad nenalákala plejáda hvězd, tak si jako předkrm může dát třeba tatarák z tlačenky s cibulovou pěnou a slaninou od trenéra reprezentace kuchařů České republiky ze skvělé olomoucké Mtrojky. A když Vám k tomu nabídneme TOP vína roku od moravských vinařů a whisky párování od nejlepšího irish pubu v republice, tak nezbývá, než využít akci 3+1 zdarma, která pro omezenou dobu probíhá“, doplňuje program večera Roman Štěpánek z pořádající agentury.

Vše další najdete na www.theples.cz