Prodejna v Nádražní ulici ve Šternberku byla kvůli úpravám na šest týdnů zavřená. Po modernizaci nabízí zákazníkům lepší komfort při nakupování a příjemnější prostředí. Na prodejní ploše je nyní víc prostoru s dostatkem denního světla.

V interiéru dominuje šedá barva, použito je LED osvětlení a dřevěné prvky v dekoru světlého dubu. Pro zaměstnance je teď jednodušší nejen manipulace se zbožím, ale i obsluha nakupujících a údržba prodejny.

Nakupující mají nově k dispozici více pokladen s velkým odkládacím prostorem. Rozšířila se také nabídka čerstvých potravin.

„Při modernizaci prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Našim cílem je vyjít vstříc potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,“ řekla mluvčí společnosti Lidl Iveta Barabášová.

Nová se staví i v Olomouci

Nová prodejna stejné společnosti nyní vyrůstá na olomouckém sídlišti Povel. Původní budova již byla zbourána, na jejím místě se staví moderní a energeticky úsporný dvoupodlažní objekt. První zákazníci by si tam měli nakoupit v prosinci letošního roku.