Injekční lipolýza je efektním řešením pro redukci tuků. Jedná se o účinné, bezpečné a především bezbolestné štěpení tukových buněk. Ty jsou odstraněny rovnoměrně a vyplaveny z těla ven.

Injekční lipolýza jako bezpečná redukce nadbytečných tuků

Moderní neinvazivní metoda představuje aplikaci látky fosfatidylcholinu za pomoci tenké jehly.

Látka se aplikuje do oblasti s nadbytečným tukem.

Ošetření je prováděno bez nutnosti anestezie. Nejedná se o operační zásah. Vše je prováděno ambulantně. Zákrok nevyžaduje pobyt v nemocnici či dlouhodobou rekonvalescenci.

Zmiňovaný fosfatidylcholin je látkou, která štěpí tukové buňky. Jinak zvaná také jako hydrogenovaný lecitin je získávána ze sójových bobů a v kombinaci s Karnitinem a s peptidem Dekapeptid-4 spaluje rozštěpené tuky, které následně mění na energii.

Poslední složka injekční lipolýzy poté podporuje metabolismus svalů. Všechny dohromady se řadí mezi efektivní spalovače tuků.

Výsledky jsou znatelné po 1. ošetření do 5 týdnů

Viditelné výsledky jsou již po jedné aplikaci. Avšak kvůli tomu, že se tuk rozpouští v těle postupně, pak lze konečný úbytek zhodnotit za tři až pět týdnů.

Pro dokonalejší křivky je po uplynutí cca pěti týdnů možné ošetření opakovat, a to i díky tomu, že se jedná o časově nenáročný zákrok.

Při větším úbytku tuků se nemusíte obávat nevzhledné vytahané kůže.

Injekční lipolýza příznivě působí na tvorbu kolagenu, tudíž kůže je po ošetření pružná a zcela bez problémů se opět stahuje.

Pokud hledáte efektní spalovače tuků, pak už nemusíte. S injekční lipolýzou dáte sbohem tukovým zásobám i vy.