Došlo i na první testování a měření.

close zoom_in
PODÍVEJTE SE: 10 ODVÁŽNÝCH NA STARTU a BEZ ŠATŮ

Účastníci budou mít čtrnáct dní na to, aby se naučili pracovat se svým novým jídelníčkem, naučili se vážit porce jídla a zaznamenávat si úspěšnost či neúspěšnost plnění.

Všechny problémy týkající se nově nastaveného jídelníčku budou pak moci konzultovat s odbornicí přes výživu Ivou Klimešovou.

V průběhu prvního týdne se na osobním tréninku každý dozví, jak přistoupit k pohybovému programu, který způsob aktivity je pro ně nejvhodnější, jakou tepovou frekvenci si při cvičení hlídat a jak správně posilovat při redukci tělesné hmotnosti a postupném zvyšování kondice.

Každý pátek bude všem účastníkům společně představena jedna ze širokého spektra moderních a efektivních skupinových aktivit, které jsou součástí nabídky Help fitness clubu. Vybaveni potřebnými znalostmi by pak měli být všichni schopni samostatně pracovat na zlepšování svojí kondice.

close zoom_in

Účastníci soutěže na startu hubnoucího a kondičního programu. Foto: DENÍK/Lucie Bukvová

Účastníci kurzu se stávají na tři měsíce právoplatnými členy klubu a mají tak neomezený přístup do fit centra.

Kromě toho budou soutěžící pod neustálým dohledem odborné poroty profesionálních lektorů a osobních trenérů, kteří je budou patřičně motivovat, zásobovat nezbytnými informacemi i radami a pomáhat jim při dílčích neúspěších.

Společným jmenovatelem veškerého snažení je změna životního stylu, která zaručeně povede k tomu, že tělo bude štíhlejší, krásnější a funkčnější.

close zoom_in

To kromě jiného souvisí i s minimalizací zdravotních rizik spojených s nadváhou či sedavým a neaktivním způsobem života.

Účastníci soutěže se ve většině případů již aktivně zapojili do dění v centru a začali navštěvovat lekce skupinového cvičení. Každý je do startu vybaven jinou úrovní tělesné kondice a ne pro všechny budou ony začátky jednoduché.

Je ale téměř jisté, že si všichni postupně projdou velkou změnou spojenou s výhradně pozitivními pocity, často i doslova ve formě takzvaných hormonů štěstí. Je jen na nich, aby skutečně vydrželi.

Pavla Palánová, Štěpán Janhuba

Jak se naší desítce daří hubnutí?
Co vše museli změnit a jak se s tím vypořádali?
Komu se v tvarování postavy daří nejlépe, kdo naopak dělá nejmenší pokroky?
ČTĚTE VŽDY VE ČTVRTEK V TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ OLOMOUCKÉHO DENÍKU