Stovky návštěvníků si přišly prohlédnout vzorový byt, který byl pro inspiraci budoucích i potenciálních klientů připraven v nadstandardní sestavě designového nábytku, interiérových materiálů a doplňků.

„Snažili jsme se na relativně kompaktní ploše běžného půdorysu 2+kk ukázat možnost dokonalého využití prostoru a harmonicky propojit obě důležité složky, design a funkčnost, pro maximální užitek uživatele", říká Eva Heinzová, zakladatelka a majitelka interiérového studia PEARL-DESIGN.

Vzorový byt má přibližně 70 metrů čtverečních a studio jej navrhlo s ohledem na potřebu nadčasovosti v kontextu několikaletého výhledu výstavby další etap Vila Parku Tabulový Vrch.

„Pro budoucí uživatele jsme připravili i dostatek úložných prostor při zachování vzdušnosti a stylovosti interiéru,“ zdůrazňuje Eva Heinzová.

Návštěvníky Dnů otevřených dveří zaujala i multifunkční technická místnost.

„Do vzorového bytu se nám vešla i technická místnost, připravená pro řadu různých využití. Ta může posloužit například pro hygienu domácích mazlíčků, skladování, umístění a provoz dalších bílých spotřebičů, jako je pračka nebo sušička vysvětluje majitelka PEARL-DESIGN.

Vila Park Tabulový Vrch roste na západním okraji města Olomouc. Bude ho tvořit pět samostatných bloků, které se sestávají z šesti až devíti třípodlažních budov. Ty respektují přírodní ráz lokality a nabízejí velké množství zeleně.

Celkem projekt nabídne více než tři stovky nadstandardních bytových jednotek. A aby byt vypadal přesně podle vašich představ i uvnitř, pomůže právě PEARL-DESIGN.

Studio má mnohaleté zkušenosti se zařizováním interiérů i exteriérů. Díky využívání luxusních materiálů a renomovaných značek světových výrobců se řadí mezi přední interiérová studia nejenom v Olomouci. Ukázky tvorby studia PEARL-DESIGN kromě předváděcího bytu ve Vila Parku Tabulový Vrch najdete také v showroomu v Ladově ulici v Olomouci.

Pří přípravě a tvorbě interiéru sází studio PEARL-DESIGN především na individuální přístup. Zájemci se tak nemusejí bát, že by jejich požadavky byly příliš náročné. „Náš tým si poradí i s tím nejnáročnějším přáním a nejen že jej navrhne, ale vytvoří také vizualizaci a celý interiér zrealizuje přesně dle vašich snů,“ doplňuje Eva Heinzová.