Společnost CEPI vznikla v roce 1985 a je předním italským výrobcem skladovacích, dopravních a dávkovacích systémů pro potravinářský průmysl, zejména pekařský, cukrářský a těstárenský. Velký důraz klade na plně integrovanou automatizaci a technologie provázející celý výrobní proces.

Svým zákazníkům CEPI připravuje výrobky na míru i s ohledem na jejich zázemí, a to nejen z pohledu projekce, ale také informatiky. Důležitou součástí je i surovinové hospodářství, pro které společnost nabízí komplexní nabídky sil, jak pro vnitřní, tak i venkovní skladování.

V Česku a na Slovensku se zájemci o technologie a produkty firmy CEPI mohou obracet na firmu FUTURPOL, jejího obchodně technického a servisního partnera, který se problematice surovinových hospodářství a pekařských technologií věnuje již 22 let. Informace o společnosti CEPI, jejich standardech a cílech a výrobním portfoliu, můžete také najít na novém webu www.cepisilos.com.

Na světové veletrhy

Pokud preferujete osobní kontakt, pak se můžete s odborníky ze společnosti CEPI setkat na jednom z blížících se světových veletrhů. První taková šance se naskytne od 7. do 11. listopadu na veletrhu IBIE International Baking Industry Exposition v Convention Center v americkém Las Vegas, kde CEPI najdete ve stánku číslo 7031.

Jen o několik dní později, od 13. do 15 listopadu, se koná veletrh Anutech International FoodTec na výstavišti v indickém Novém Díllí (hala 12A, stánek A06) a od 21. do 24. listopadu budou zástupci CEPI na veletrhu Südback v areálu výstaviště Messe Stuttgart v německém Stuttgartu (hala 7, stánek 7B72).