Začnou už ve druhém, které se odehraje turnajovým způsobem na konci září. Z informací řídící komise Evropské házenkářské federace (EHF) vyplývá, že DHK Zora Olomouc byla zařazena do druhého kola, stejně jako vicemistr české části interligy Veselí nad Moravou a slovenský klub policistek Štart Bratislava. Dvanáct celků rozdělí 24. července vídeňský los do třech skupin po čtyřech. Ze dvou z nich postoupí první dva celky a ze třetí pouze vítěz.

Los tedy bude důležitý nejen tím, která družstva budou do jednotlivých skupin nalosována, ale i do které ze tří skupin a kde se budou jednotlivé skupiny hrát. Celky se však nemohou o pořadatelství turnajů přihlásit. „To, kde se bude turnaj hrát, bohužel neovlivníme, ale rozhodne o tom los,“ řekl Deníku tiskový mluvčí klubu Václav Dobeš. „O pořádání turnaje by měl asi zájem každý tým a my nejsme výjimkou. Pokud bychom byli vylosováni, turnaj bychom nejspíš uspořádali. Hrálo by se patrně v univerzitní sportovní hale,“ uvažoval Dobeš.

Turnaje druhého kola se odehrají od 28. do 30. září, v tu dobu už by interliga za sebou měla mít odehrána dvě kola. I když klub apeloval na EHF, aby se nemohla opakovat loňská situace, kdy byly Dámy nalosovány proti svému interligovému kolegovi z Banské Bystrice, přesto je možné, že se potkají s Veselím nad Moravou či s Bratislavou. „Zatím to tak skutečně je. Bratislava je v jednom koši s Veselím, takže ty by se potkat neměly, ale my můžeme dostat kterýkoliv z těchto týmů,“ přiznal Václav Dobeš.