O dva mistrovské tituly a bronz se postaraly ženy pod vedením trenérky Daniely Hlaváčové, které se představily v nepárových disciplínách. Nejprve si vítězství připsaly Vendula Večeřová a Pavlína Žižková v osmě žen, kde startovaly ve společenství s veslařkami VK Smíchov. Druhou zlatou medaili a mistrovský titul vyjela Žižková na dvojce bez kormidelnice společně s Lenkou Vrecníkovou z Brna.

Díky suverénnímu náskoku před dalšími posádkami a po pouhých třech týdnech společného tréninku, dostala tato posádka šanci startovat již následující víkend v posledním kole Světového poháru v Luzernu, kde bude bojovat o kvalifikaci na mistrovství světa. Bronzovou medaili získaly Blanka Vařeková, Jana Vyhnánková, Luisa Bielská a Vendula Večeřová na čtyřce bez kormidelnice.

Další dvě medaile přidaly dorostenky, které měly díky výsledkům na mistrovství žactva a dorostu možnost startovat v kategorii juniorek. Přesto, že startovaly na dvoukilometrové trati, rozhodně se v konkurenci starších a zkušenějších děvčat neztratily. Petra Grohmannová s Kateřinou Prchalovou na dvojce bez kormidelnice uhájily díky úžasnému závěru třetí příčku o pouhých 0,11 s. Společně s Terezou Dohnalovou, Helenou Fukalovou a závodnicemi z VK Blesk a Bohemians přidaly stříbro na osmě.

Úspěšní byli také svěřenci trenéra Petra Truhláře. Tři medaile přidali do olomoucké sbírky junioři. Na čtyřce bez kormidelníka přivedl do cíle Jan Smejkal svoji kombinovanou posádku Pilc, Mika a Vlček na stříbrné pozici. Druhou stříbrnou medaili přidal Smejkal společně s Jiřím Herzánem a kormidelníkem Petrem Kvapilem na osmě, kde startovali společně se závodníky pražských oddílů VK Slavia, VK Smíchov a ČVK. Do třetice bodovali Smejkal, Herzán a Kvapil na čtyřce s kormidelníkem, kde společně se slávisty Hodrmentem a Šumem obsadili bronzovou příčku.

O devátou olomouckou medaili se postarali muži na čtyřce s kormidelníkem, kteří nedělní finálový program zahajovali. Jakub Vrána, Vít Komárek, Jakub Gefing, Jakub Weigel a kormidelník Petr Kvapil brali za svůj výkon bronzovou medaili.

Junioři

Junioři