Nejvíce se dařilo starším žákům a mladším žákyním, kteří svoji kategorii vyhráli a postoupili tak na setkání vítězů do Houšťky. Mladší žáci obsadili 2. místo, starší žákyně byly čtvrté.

Starší žáci, 1. místo, 6812 bodů

Ve sprintu na 60 m Olomoučtí obsadili 1. místo zásluhou Jana Vítovského, který vyhrál v čase 7,55 s a 2. místo zásluhou Davida Kučery, který běžel 7,58 s. První dvě místa se podařilo obsadit ještě ve dvou disciplinách.

V běhu na 1500 m zvítězil Petr Bulko v čase 4:43.37 min. před svým kolegou Alexandrem Globou, který tuto trať zaběhl v čase 4:43.57 min. Skvěle jim pomáhal určovat tempo Vojtěch Schlimbach, který nakonec doběhl na 4. místě v čase 4:46.29 min.

V kouli zvítězil Martin Novák výkonem 14,29 m a na 2. místě skončil Petr Bulko výkonem 14,11 m. Ve skoku dalekém přidali body Ondřej Macho a Jan Vítovský za shodný výkon 578 cm a ve skoku vysokém Ondřej Macho a Jan Šrom, když oba dva přeskočili laťku ve výšce 161 cm.

Ve štafetě na 4x60 m nepředala štafeta ve složení Macho, Kučera, Vítovský a Višinka. Bodovala nakonec tedy štafeta ve složení Bulko, Novák, Šrom a Globa za výkon 29,86 s.

Mladší žákyně, 1. místo, 5915 bodů

V běhu na 60 m skončila na 2. místě Marie Pikartová časem 8,52 s a na 4. místě Sára Vacíková v čase 8,75 s. V běhu na 600 m zvítězila Lucie Jurášová v čase 1:46.09 min. a body přidala za výkon 1:58.85 i Kristýna Konečná.

V technických disciplinách se mladším žákyním nejvíce dařilo ve skoku vysokém. Na 1. místě se umístila Nikola Tošovská, která skočila 148 cm, na 4. místě Marie Pikartová za výkon 136 cm a na 6. místě Zuzana Šrámková výkonem 136 cm. Ve skoku dalekém skočila Zuzana Šrámková 445 cm a Sára Vaciková 441 cm. Obsadili tak 5. a 6. místo.

V hodu kriketovým míčkem se na 6. místě umístila Alžběta Jordánová výkonem 43,75 m, body získala Vendula Fritschová za výkon 41,70 m. Štafeta na 4x60 m ve složení Vacíková, Šrámková, Sanetrníková a Pikartová doběhla na 2. místě v čase 33,00 s.

Mladší žáci, 2. místo, 4525 bodů

V běhu na 60 m se Filip Kopečný umístil na 3. místě časem 8,15 s a druhým bodujícím byl Adam Klapil s výkonem 8,75 s. V běhu na 1000 m doběhl na 2. místě Theodore Dluhý-Smith v čase 3:00.59 min. a slušně bodoval také Ondřej Bořil časem 3:16.28 min.

Ve skoku vysokém přeletěl laťku ve výšce 158 cm Filip Kopečný a obsadil 2. místo. Tomáš Mráček pak přidal body za 136 cm. V dálce se opět projevila absence důležitých závodníků. Roman Jiřík nakonec skončil na 4. místě za výkon 504 cm, ale druhým bodujícím byl až Tomáš Mráček s výkonem 407 cm.

V hodu kriketovým míčkem si Roman Jiřík zopakoval 4. místo výkonem 61,59 m a body přidal Adam Klapil za 49,47 m. Ve štafetě na 4x60 m si kluci ve složení Jiřík, Klapil, Kopečný a Smička doběhli pro celkové 4. místo časem 32,49 s.

Starší žákyně, 4. místo, 6222 bodů

V běhu na 60 m bodovala za celkové 7. místo Marie Delingerová výkonem 8,45 s. Duhá bodující byla Veronika Langerová s výkonem 8,50 s. V běhu na 800 m si doběhla pro vítězství Klára Řečinská v čase 2:27.98 min a body přidala i Lada Raková časem 2:44.01 min.

Ve skoku dalekém skončila Klára Řečinská na celkovém 6. místě za výkon 478 cm a Monika Roubalová na 7. místě, když skočila 473 cm. Ve výšce pak Tereza Schönová skočila 141 cm a Eliška Spurná se Sarah Kummerovou překonali shodně 131 cm.

Ve vrhu koulí zabodovala Zuzana Makúchová výkonem 9,02 m a Barbora Ondrejková výkonem 8,90 m. Ve štafetě na 4x60 m si dívky ve složení Delingerová, Langerová, Roubalová a Řečinská doběhly pro celkové 5. místo časem 32,39 s.