Thajský soupeř byl poměrně kvalitní. V prvním kole tvrdě kopal Domenica do stehen a vypadal velice nebezpečně. Olomoucký borec se však nenechal vyprovokovat a postupně přidával na tempu. Tato taktika se mu vyplatila přibližně v polovině druhého kola, kdy během jednoho klinče trefil Thajce několikrát loktem a kolenem a soupeř musel být poprvé počítán. Hned poté Naswetter naskočil do soupeře znovu kolenem a zaslouženě zvítězil.

Další kolo ligy CMTA ve váze do 91 kilogramů má za sebou i Jan Slavíček. Tentokrát se utkal s Miroslavem Sýkorou z českobudějovické SFAcademy. Zápas to sice nebyl z těch nejhezčích. Zejména proto, že oba borci končili často v klinči. Sýkorovi však od druhého kola došla fyzička a Slavíček začal dominovat. Čistěji a více trefoval boxerské kombinace, sem tam kopl tvrdý lowkick a zaslouženě zvítězil 3:0 NBD.

Na červencové Univerziádě v Polsku bude české, potažmo i olomoucké barvy hájit ve váhové kategorii do 60 let Michaela Hlavačíková. Připravovat se na ni bude, mimo jiné, i na mistrovství České republiky, které se uskuteční o měsíc dříve v Praze.

„Místo profesionálního zápasu jsme raději zvolili amatérský turnaj, kterého se ale mohou zúčastnit i profesionálové. Proto jsme také raději přistoupili k zápasům v chráničích, aby si Míša zvykla i na odlišný způsob boje," řekl hlavní trenér klubu Muay Thai Olomouc Tomáš Musil.