Jeden ze dvou titulů mistrů ČR získali junioři Gefing a Bezděk, kteří startovali na čtyřce s kormidelníkem spolu se závodníky ČVK Brno. Stejná posádka získala i stříbrné medaile na čtyřce bez kormidelníka. Bronz si odvezl Tetera, který jel také na čtyřce bez kormidelníka s ČVK Brno.

Druhým vítězstvím se mohou pochlubit veteráni Zapletal, Herzán, Vyroubal, Vyhnánek, Drábek, Kožušník, Konvička, Řoutil a kormidelník Novotný. Na osmě s kormidelníkem juniorů byli z Veslařského klubu Olomouc Barták, Běhal, Schlimbach, Vrána a Slavík doplněni třemi veslaři z ČVK Brno. „První čtyři jmenovaní patří věkem ještě mezi dorostence a o to cennější je jejich bronzová medaile,“ upozornil Milan Sova z olomouckého oddílu. V ženských kategoriích startovala pouze Jana Vyhnánková. Její disciplínou byl dvojskif a čtyřka párová bez kormidelníka. Dvě druhá místa jsou v silné konkurenci úspěch.

Poslední tři medaile patří mužům do 23 let. Byly to dvě bronzové, jedna stříbrná, a to v kategoriích čtyřky nepárové s kormidelníkem, bez kormidelníka a osmy. Za Olomouc v této kategorii startovali Weigel, Diviša Zemánek.