Svěřenci trenéra Jaroslava Pazdery v minulém kole přivezli z Dvora Králové vůbec první venkovní výhru sezony. Teď by na ni potřebovali navázat v domácím prostředí a zapomenout tak na dva týdny starou domácí prohru s Litovlí.

„Náchod musíme porazit. Věřím, že se zkrat, který přišel v minulém domácím zápase s Litovli, už nebude opakovat. Snad jsme si ten jeden špatný zápas, kdy se spiklo všechno proti nám, už vybrali," přeje si Pazdera.

„Pokud předvedeme svůj standardní domácí výkon, tak by měl být zápas s Náchodem pohodový a měli bychom vyhrát o několik branek," předvídá trenér.

Náchod figuruje v prvoligové tabulce o jednu příčku před Velkou Bystřicí – tedy na osmém místě, na které si dělají zálusk právě Hanáci.

O všem tak rozhodnou poslední tři kola soutěže, ve kterých Velká Bystřice kromě Náchoda narazí ještě na poslední Košutku a předposlední Šumperk. „Los máme příznivý, teď už bude záležet jenom na nás, jak se s tím popereme," dodává kouč Pazdera.

Zápas mezi Velkou Bystřicí a Náchodem startuje v házenkářské hale na Letné v sobotu v 17.30. Diváci se mohout těšit i na tombolu se třemi vstupenkami na bundesligové utkání Berlín – Lemgo.