Dědečci – Kovo dřevo 3:3 (1:0)

Hosté měli celé utkání mírnou převahu, tlačili domácí na jejich polovinu, ale první gól dali až po přestávce. Skóre otevřeli domácí Turečkem. Vyrovnal ve 36. minutě Krejčí po přihrávce Pikarta. Otočit skóre mohl o čtyři minuty později Meluch, ale z metru trefil jen břevno. Ve 42. minutě si Krejčí stopl nepřesnou rozehrávku domácích a jedovkou otočil skóre. V 50. minutě zafungovala bratrská spolupráce Barčíků. Po autovém vhazování Michala hlavičkou srovnal Antonín. Dvě minuty před koncem dali domácí kuriózní gól, když autové vhazování M. Barčíka tečoval gólman hostů do vlastní sítě. Hosté stihli za minutu vyrovnat. Z přímého kopu se perfektně trefil opět Krejčí.
Branky: 15. Tureček, 50. A. Barčík, 58. M. Barčík – 36., 42. a 59. J. Krejčí.

PS Beton – Real HDO Mrsklesy 2:2 (1:1)

Hrubku obrany hostů nekompromisně potrestal Navrátil a domácí se ve 12. minutě ujali vedení. V 19. minutě slavil úspěch důraz Kryla ve vápně domácích. Krátce po otevření druhé části hry neudržel gólman hostů míč, ke kterému se nejdříve dostal Vymazal a v pohodě skóroval – 2:1. Hosté srovnali ve 42. minutě po rohovém kopu Smolky. Z voleje mířil přesně Kryl. V urputném závěru měli více ze hry domácí, ale přes dobře chytajícího Rejmana se již prosadit nedokázali.
Branky: 12. Navrátil, 33. Vymazal – 19. a 42. Kryl.

AT Olpran – Atletico Bystrovany 3:0 (3:0)

Pro vývoj celého zápasu byla rozhodující 11. a 12. minuta, kdy se dvakrát trefil Kalina. První gól dal po samostatné akci, druhý po rohovém kopu Smělého. Ve 25. minutě nezištně přihrál Kalina Smělému, který střílel v podstatě do opuštěné branky a bylo rozhodnuto.
Branky: 11. a 12. Kalina, 25. Smělý.

FC Levotil – Gemo Chořelice 0:4 (0:1)

Hosté po první půli vedli brankou Krejčího a po deseti minutách druhého poločasu zvýšili stejným hráčem na 0:2. Definitivně však zlomili domácí celek až v samém závěru. Na 0:3 zvýšil Janků v 52. minutě a vítězství potvrdil čtyři minuty před koncem svou třetí brankou Krejčí.
Branky: 18., 41. a 56. Krejčí, 52. Janků.

Fortuna Uničov – Panathinaikos 2:1 (0:1)

Vyrovnaný duel rozhodl až v samém závěru Juračka. Hosté vyhráli první půli brankou Martínka, domácí kontrovali až deset minut před koncem gólem Otta. Vítězství domácího celku zařídil tři minuty před koncem obávaný střelec Roman Juračka.
Branky: 50. Ott, 57. Juračka – 12. Martínek.

Fido Dido – BFC Togal.cz 6:0 (4:0)

Lídr soutěže exceloval a osmý celek tabulky k ničemu nepustil. Buček s Vystrčilem zařídili v úvodu dvě branky a následně dali prostor svým střeleckým hvězdám. Dvakrát se trefil Janošťák, gól si připsal nejlepší střelec soutěže Kirschbaum a zkrátka nepřišel ani Barbořík.
Branky: 14. a 36. Janošťák, 3. Buček, 7. Vystrčil, 21. Kirschbaum, 33. Barbořík.

Aston Pila 98 – Veterán Hlubočky 7:0 (4:0)

O vysokém vítězství domácích rozhodly dva faktory – hosté hráli celý zápas bez střídání a nepochopitelná hra jejich gólmana Foukala, který se vydával s míčem často až na polovinu domácích a při jeho ztrátě lehce inkasoval. První gól přišel v deváté minutě, kdy se Běhal trefil do opuštěné branky minimálně z poloviny hřiště, v 16. minutě trestal Švestka. Ve 27. minutě dostal stejný hráč míč na hrot a bez problémů dal třetí gól. Skóre první půle uzavřel několik sekund před změnou stran M. Navrátil po přiťuknutí Švestky. Po přestávce byla stejná dvojice u pátého gólu, šestý přidal opět Švestka nekompromisní střelou z levého křídla a účet podtrhl dvě minuty před koncem Vystrčil.
Branky: 16., 27. a 56. Švestka, 30. a 44. M. Navrátil, 9. Běhal, 58. Vystrčil.

Sokol Mezice – Inter Hodolany 4:2 (2:0)

V boji o únik z pásma sestupu byli úspěšnější domácí. Brankami Mrtýnka a Smékala vyhráli první půli 2:0, na kontaktní gól Študenta odpověděli Přidalem po rohovém kopu. Hosté ještě jednou stáhli vedení domácích na jednu branku gólem Koutného, ale domácí byli šťastnější a v poslední minutě potvrdili dva body střelou Mrtýnka.
Branky: 10. a 60. Mrtýnek, 29. Smékal, 42. Přidal – 35. Študent, 55. Koutný.

Střelci: 45 - Kirschbaum (Fido Dido), 38 - Juračka (Uničov), 34 - Smělý (AT Olpran), Kryl (Real HDO), 29 - Barbořík (Fido Dido), 26 - Smolka (Real HDO), 21 - M. Barčík (Dědečci).