Z týmu juniorů přešli do mužské kategorie Elite Petr Hampl, který startuje za CK Hlinsko, Athanasios Markos bude jezdit v příští sezoně za Spartu Praha a kadet Matouš Hynek již nastupuje do cyklokrosů v dresech SKC Prostějov.

Hlavní trenér Jiří Kaňkovský bude mít nadále k dispozici ostřílené borce nejen v juniorech, kdy ke stávajícímu kádru přichází Lukáš Venc z Brna, ale také nastupuje nová generace žáků a žákyň.

Olomoučtí cyklisté, kteří se věnují cyklokrosu, mají již za sebou tři starty v Českém poháru a čtyři v Oderském poháru a Českém poháru masters.

V TOI TOI Cupu se nejvíce daří žáku Janu Kaňkovskému, který po úvodní šesté příčce ve Stříbře obsadil dvakrát osmou pozici v Mnichově Hradišti a Lošticích a zatím je průběžně na sedmé příčce. Spolu s ním startují v závodě na 20 minut Vojtěch Chvátal, který bodoval zatím pouze v Mnichově Hradišti a je 29. a Sára Kaňkovská drží ve společném hodnocení žákyň a kadetek patnácté místo.

Početné zastoupení má MAPEI Cyklo Kaňkovský v juniorech, kdy v Českém cyklokrosovém poháru je po třech závodech na desátém místě Lukáš Venc, 27. Luděk Lichnovský, 28. Petr Fiala a 34. Ondřej Ponikelský. Nutno ovšem dodat, že Ponikelský startoval pouze doma v Lošticích.

Mimo mládežnické kategorie je vidět dresy MAPEI Cyklo Kaňkovský i v Českém poháru masters. V průběžném hodnocení je Roman Brandýs na pátém místě, desátý je Libor Valenta a jedenáctý Petr Čejka. V týmové soutěži masters je MAPEI Cyklo Kaňkovský na pátém místě.