Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Středomoravský běžecký pohár odstartoval ve Štěpánově

Štěpánov – V sobotu 15. ledna 2011 byl ve Štěpánově na Hutích odstartován první závod ze seriálu dvaceti běhů, pořádaných na Hané jako Středomoravský běžecký pohár. Běželo se za příjemného počasí na okruhu dlouhém 1350 m. Závodníci absolvovali tento okruh celkem šestkrát, takže celková délka činila 8 km.

26.1.2011

Start Středomoravského běžeckého poháru ve ŠtěpánověFoto:

Nejrychleji celou trať absolvoval Jaroslav Martinek (SK TRISK Olomouc) v čase 27:40, druhý byl David Pelíšek (FORTEX SKI Moravský Beroun) v čase 27:45 a třetí Kovář Roman (FORTEX SKI Moravský Beroun) v čase 28:55.

V jednotlivých kategoriích pak zvítězili – muži do 39 let David Pelíšek, muži 40–49 let Jaroslav Martinek, muži 50–59 let Václav Filip (KVS Náměšť na Hané), muži 60–69 let Alois Vychodil (Šternberk), v kategorii žen zvítězila Pavlína Pechová (TJ L100 Olomouc) v čase 37:19.

Pohár bude pokračovat 5. února Během Bezdušovými sady v Olomouci, kompletní přehled závodu naleznete níže. „Jednotlivých závodů se mohou zúčastnit i příchozí na zkrácených tratích. Podrobné informace jsou zveřejněny na internetových stránkách www.stmsvs.cz,“ sdělil Karel Pikal z pořadajícího Středomoravského sdružení vytrvalostních sportů.