V prvním setu bylo utkání vyrovnané, domácím se dařilo na servisu. Za stavu 15:18 se podařilo obhájkyním titulu získat dobrým útokem Silvy náskok, který si udržely a set získaly v poměru 23:25.

V druhém setu si Prostějovanky udržoval mírný náskok, koncovka ale byla dost vyrovnaná. A to až do stavu 22:22. Pak se ovšem projevila, i střídáním Meidlové a Novákové, zkušenost a set patřil Prostějovu v poměru 22:25.

Ve třetí sadě domácí hráčky zatlačily soupeřky podáním i dobrým útokem. Jejich soupeřkám se sice podařilo vyrovnat na 12:12, ale v další části setu domácí předvedly bojový výkon a set vyhrály 25:23.

Fotbalisté Vigantic (v černém) se rozloučili s podzimní části I. A třídy skupiny A v derby s Rožnovem pod Radhoštěm přesvědčivou výhrou 5:0. Lví podíl na ni měli největší hvězdy Vigantic Milan Baroš a René Bolf, kteří dali po jedné brance.
Bude na jaře oslavenec Milan Baroš pokračovat? Kouč Vigantic má jasno!

Čtvrtý set již byl po celou dobu v režii hostujícího týmu, domácí hráčky nenacházely zbraň na jejich hru a sada skončila za dvaadvacet minut poměrem 20:25 pro Prostějov.

„Podali jsme dnes bojový výkon, snažili jsme se, ale na výhru to dnes nestačilo. Gratuluju Prostějovu k vítězství," říkal po zápase kouč Sokola Jan Drešl. „Soupeř velice dobře podával, nás tím znervózněl, měli jsme problémy s tím problémy. Šternberk byl vyrovnaným soupeřem. Nakonec jsme zvítězili díky lepšímu útokem a bloku,“ doplnil jej i prostějovský kouč Miroslav Čada.

TJ Sokol Šternberk – VK Prostějov 1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 20:25)

Rozhodčí: Trumpeš, Ostranský.

Čas: 111 minut.

diváci: 96.

Šternberk: Ramajová, Látalová N., Kořínková, Kochetkova, Weidenthalerová,Látalová Z., Libero: Chaloupková. Střídala: Vyjídáková. Trenér: Jan Drešl.

Prostějov: Bajusz, Faltínová, Kvapilová, Silva, Smolková, Löff. Libero: Stavinohová. Střídaly: Meidlová, Nováková. Trenér: Miroslav Čada.