1/11

Bronz Branislava Konráda 

close Branislav Konrád na tiskové konferenci po návratu z olympijských her v Pekingu. info Zdroj: Deník/Jan Pořízek zoom_in Branislav Konrád na tiskové konferenci po návratu z olympijských her v Pekingu.

Odchytal sice jen jediné utkání, ve kterém šestkrát lovil puk ze sítě, přesto se vrátil s životním úspěchem. Brankář olomouckých hokejistů Branislav Konrád před začátkem sezony 21/22 jen o pár centimetrů unikl zranění, které by (v lepším případě) ukončilo jeho kariéru. V únoru pak přivezl bronzovou medaili z olympiády v Pekingu.

„Co se týče reprezentace, tak tohle jsem opravdu nečekal. Moc si toho vážím,“ hlásil na tiskové konferenci v plecharéně. „Je to pro mě nejvíc. Olympijská medaile z každého sportu je velmi vzácná. Obzvlášť si toho vážíme, protože Slovensko získalo dvě – Vlhová zlatou a my bronzovou. My jsme ale překvapili víc než ona, bylo to nečekanější,“ byl si vědom.

Konrád tak předčil i svého tehdejšího spoluhráče z Mory Davida Krejčího, který s českým týmem vypadl v předkole play-off. „Češi měli fantastický tým, navzájem jsme si fandili. Ale někdy je to o jednom zápase, jestli se to sejde, nebo ne,“ uzavřel.

loading
arrow_left Předchozí
1/11
Další arrow_right