Michaela Hlaváčiková se ve čtvrtek 23. února postavila na známém stadionu MAXMUAYTHAI na Pattayi domácí thajské bojovnici ve váhové kategorii do 60kg. V zápase předvedla dominantní výkon, kdy od začátku zasypávala soupeřku převážně přesnými boxerskými kombinacemi. Rozhodčí pro jednoznačný průběh zápas ve druhém kole ukončil její výhrou RSC.

Domenico Naswetter o den později nastoupil ve své poměrně krátké kariéře už podruhé na legendárním stadionu Radjadamnern. Za soupeře měl zkušeného Iránce. Zápas měl Domenico celou dobu pod kontrolou, i když soupeř rozhodně nebyl snadný. Přesto zvítězil na body.

Naswetter se už v neděli vrátil domů, aby plynule navázal na přípravu na klubový galavečer thajského boxu a MMA MTO FIGHT NIGHT: Memoriál Marka Tisoně 2023, který se uskuteční v pavilonu A výstaviště FLORA v pátek 31. března. Zbytek týmu se vrací na konci týdne.

CSMMA liga - Praha

Další olomoučtí borci se pak v neděli představili na CSMMA lize v Praze. Jmenovitě se tak vydala trojice bojovníků Jakub Zacpal, Slávek Krátký a Adam Polčák s trenérem Janem Slováčkem.

Krátký nastoupil ve váze do 77kg. V prvním kole bohužel prohrál v prvním kole na škrcení se zkušeným ukrajinským soupeřem. Polčák pak v kategorii do 84kg vyhrál při své MMA premiéře první zápas ve třetím kole na škrcení ze zad. Dostal tak možnost nastoupit ještě do jednoho zápasu, který prohrál 1:2 NBD.

Zacpal pak odbojoval hned tři zápasy a vyhrál tak celou svou pyramidu ve váze do 66kg. Nejdříve zdolal 3:0 na body bojovníka z Gorilla MMA, v semifinále ve 3.kole na submisi (Triangle Choke) soupeře z Renegade Prague Gymu a ve finále 3:0 NBD borce z Gauner Gym Jihlava.