V srbské metropoli Bělehradě se konal Omega Cup, který byl také nominačním turnajem pro mistrovství Evropy kadetů v Gruzii. Na turnaji startovalo 800 závodníků z Chorvatska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Makedonie, Švédska, Srbska a ČR.

Škorpioni mají v nominaci Daniela Dostála, pro něhož byl zisk bodů na tomto turnaji takřka povinností. Dan nezklamal, a přestože startoval ve vyšší váhové kategorii, v boji o medaile vyprovodil borce z Bosny a Hercegoviny 9:3. Zápas o zlato zahájil odhodlaně, ale srbský soupeř zkušeně využíval Danových chyb, pramenících z velké touhy po vítězství a podlehl 2:6. Druhé místo a zisk bodů je však velký úspěch. Další nominační turnaj Dostála čeká v dubnu ve Francii.

Další kvalitní výkon podal junior Eduard Zelený v kategorii do 55 kg, kterému los přidělil borce z Bosny a Hercegoviny. Eda se dokázal vyhecovat k výkonu, kterým doslova smetl soupeře 6:0. Do boje druhou příčku nastoupil proti Srbovi a po skvělém začátku se ujal vedení. Nedokázal ale udržet koncentraci a po taktické chybě byl knockoutován. Skončil tak po skvělém výkonu třetí.

V kategorii žáků do 40 kg nastoupil Jan Šmelko, kterého úspěchy na mezinárodní scéně teprve čekají, takže jel hlavně na zkušenou. Přesto si vybojoval bronzovou medaili.