Skokani Olomouc - Draci Brno 1:12

V prvním utkání začal na kopci Draků Martin Schneider a celou dobu držel své bývalé spoluhráče, když jim nepustil ani bod. To samé ale platilo také o jeho protějšku Jiřím Šimkovi. Po čtyřech směnách tak byl stav 0:0. Tím, kdo ale nakonec bodoval jako první, byli Draci, když využili několika chyb v poli domácích a získali čtyři body. Skokani se začali trefovat až na nadhozy Budského a po Němcově dvoumetovém odpalu získal bod Martin Drong. Bylo to však z jejich strany vše a v závěru utkání se jejich obrana začala rozpadat. "Draci nás přehráli, jejich nadhazovači nás drželi, zatímco oni pálili nás. Nám se nakupilo několik chyb a dotahovat proti Drakům, to je velmi těžké," shrnul trenér Jakub Černík.
Sestava Skokanů: Šimek, Veselý L. - Voják - Němec, Veselý M., Drong M., Kovařík - Holický, Černík, Kužma. Trenér Jakub Dostál.

Skokani Olomouc - Draci Brno 0:9

Ve druhém utkání vydržely dvě nuly ve skóre jen do třetí směny, kdy se Draci dostali do bezpečného a rozhodujícího vedení 0:5. I když dokázali Skokani předvést v obraně i záblesky kvality, přesto vytvářeli chyb až příliš mnoho. V šesté směně přidali Draci další dva body a ve hře Skokanů se objevily stopy letargie. "Byl to trochu laxnější přístup. Vytvořili jsme pár chyb, které nás stály čtyři body a od toho se to začalo odvíjet," přiznal trenér Jakub Dostál. "Snažili jsme se pak dostat do zápasu, ale bylo to těžké. Je to dané rozdílem v nadhazovačích. Většina jich je reprezentantů, na to bychom se ale rozhodně neměli vymlouvat. Nedařilo se nám, ale chybělo nám při odpalech i trochu štěstí," dodal Dostál.
Sestava Skokanů: Holický, Černík - Voják - Dostál, Zdražil, Drong M., Šárník - Kužma, Černík, Baum. Trenér Jakub Dostál.