1. kolo: 20. a 21. září
SCM – ČVS – Střešovice, Olymp Praha – Prostějov, Liberec – Frýdek-Místek, Brno – Slavia, Přerov-Ostrava.

2. kolo: 27. a 28. září
SCM – ČVS – Ostrava, Slavia – Přerov, Frýdek-Místek – Brno, Prostějov – Liberec, Střešovice-Olomouc.

3. kolo: 4. a 5. října
SCM – ČVS – Olomouc, Olymp – Střešovice, Brno – Prostějov, Přerov – Frýdek-Místek, Ostrava – Slavia.

4. kolo: 11. a 12. října
SCM – ČVS – Slavia, Frýdek-Místek – Ostrava, Prostějov – Přerov, Střešovice – Liberec, Olomouc – Olymp.

5. kolo: 18. a 19. října
SCM – ČVS – Olymp, Liberec – Olomouc, Brno – Střešovice, Ostrava – Prostějov, Slavia – Frýdek-Místek.

6. kolo: 25. – 27. října
SCM – ČVS – Frýdek-Místek, Prostějov – Slavia, Střešovice – Přerov, Olomouc – Brno, Olymp – Liberec.

7. kolo: 28. a 29. října
SCM – ČVS – Liberec, Brno – Olymp, Přerov – Olomouc, Ostrava – Střešovice, Frýdek-Místek – Prostějov.

8. kolo: 1. a 2. listopadu
SCM – ČVS – Prostějov, Střešovice – Slavia, Olomouc – Ostrava, Olymp – Přerov, Liberec – Brno.

9. kolo: 8. a 9. listopadu
SCM – ČVS – Brno, Přerov – Liberec, Ostrava – Olymp, Slavia – Olomouc, Frýdek-Místek – Střešovice.

10. kolo: 15. a 16. listopadu
SCM – ČVS – Přerov, Ostrava – Brno, Slavia – Liberec, Frýdek-Místek – Olymp, Prostějov – Olomouc.

11. kolo: 22. listopadu
Střešovice – Prostějov, Olomouc – Frýdek-Místek, Olymp – Slavia, Liberec – Ostrava, Brno – Přerov.

12. kolo: 6. prosince
Přerov – Prostějov, Brno – Ostrava, Liberec – Slavia, Olymp – Frýdek-Místek, Olomouc – Střešovice.

13. kolo: 13. prosince
Olomouc – Prostějov, Střešovice – Olymp, Frýdek-Místek – Liberec, Slavia – Brno, Ostrava – Přerov.

14. kolo: 20. prosince
Prostějov – Ostrava, Přerov – Slavia, Brno – Frýdek-Místek, Liberec – Střešovice, Olymp – Olomouc.

15. kolo: 10. ledna
Prostějov – Olymp, Olomouc – Liberec, Střešovice – Brno, Frýdek-Místek – Přerov, Slavia – Ostrava.

16. kolo: 17. ledna
Slavia – Prostějov, Ostrava – Frýdek-Místek, Přerov – Střešovice, Brno – Olomouc, Liberec – Olymp.

17. kolo: 24. ledna
Liberec – Prostějov, Olymp – Brno, Olomouc – Přerov, Střešovice – Ostrava, Frýdek-Místek – Slavia.

18. kolo: 31. ledna
Prostějov – Frýdek-Místek, Slavia – Střešovice, Ostrava – Olomouc, Přerov – Olymp, Brno – Liberec.

19. kolo: 7. února
Prostějov – Brno, Liberec – Přerov, Olymp – Ostrava, Olomouc – Slavia, Střešovice – Frýdek-Místek.

20. kolo: 14. února
Prostějov – Střešovice, Frýdek-Místek – Olomouc, Slavia – Olymp, Ostrava – Liberec, Přerov – Brno.