"Trať byla tvrdá a rovná. Čermákovi využívali jediné rychlé stopy," upozornil řidič troubelické posádky Václav Rozehnal. Start úřadujících mistrů do sezony nevyšel podle očekávání. "Závod v Kramolíně nedopadl podle představ," přiznal Rozehnal. Troubelická posádka doplatila na horší starty. "V první rozjížďce jsme odstartovali druzí za Čermáky. Několikrát jsme na ně zaútočili, ale potom nám hned poodjeli. Navíc v Kramolíně je krátký okruh, a tak jsme se navíc museli zaměřit na předjíždění posádek o kolo," popsal první jízdu Václav Rozehnal.

Druhý start byl ještě o něco horší, když Rozehnalové začali jako třetí. Již v prvním kole ale předjeli Černého a znovu začal boj s Čermáky. "Jednou jsme byli už skoro před nimi, ale oni nás zavřeli a skoro jsme zastavili," poznamenal řidič posádky. Úvodní podnik domácího šampionátu naznačil, že boj o titul se stejně jako před rokem rozpoutá mezi dvěma posádkami. "Odstup ostatních byl stejný jako loni. Vypadá to, že boj o první místo bude hodně vyrovnaný," očekává Rozehnal napínavý duel s Čermáky jako před rokem.

V sajdkárkrosovém kalendáři je nyní čtrnáctidenní přestávka, kterou Rozehnalové využijí k testování. "Zvažovali jsme závody v Německu. Nakonec ale budeme u nás trénovat. Potřebujeme doladit motor. Jinak vše funguje podle našich očekávání," řekl Rozehnal.