„Konečně jsme po delší době zajeli závod bez komplikací," oddechli si v cíli. Nejlepší české sajdkárkrosaře totiž letos pronásledují pády i technické problémy a výsledky zůstávají za očekáváním.

Tentokrát však bylo vše ideální. Vedra se posunula do střední Evropy a kolem trati se tísnily davy diváků. Rozehnalovi začali první jízdu kolem desátého místa a průběžně se posouvali dopředu. „Dařilo se nám předjíždět a i když to byly místy pěkné souboje 
o pozice, při nichž o sebe zvonily trubky, podařilo se nám v cíli brát pěkné sedmé místo," referoval řidič Václav Rozehnal.

Podobně se vyvíjela i druhá jízda. „Trať už ale byla tvrdá 
a celkem prašná," upozornil Rozehnal.

To však bratrskou dvojici nijak nelimitovalo. V polovině předjeli nizozemskou posádku a dotáhli se na mladé Belgičany Vanluchene, 
Soenens. „I ty se nám podařilo v jednom ze sjezdů předjet a necelá dvě kola před koncem to byla opět bitva až do konce. Cílem jsme projeli sedmí," uvedl Rozehnal.

Po dlouhé cestě si čeští reprezentanti odpočinou a na dalším závodu mistrovství světa budou startovat 19. července v německém Strassbe-ssenbachu.