Aston Pila 98 – Atletico Bystrovany 5:3 (5:1)

Dle losu byla domácím týmem Aston Pila, ale pro jistotu se hrála dohrávka 9. kola na hřišti v Bystrovanech. A právě hráči Aston Pily měli vynikající vstup do utkání. Již ve 14. minutě totiž vedli dvěma góly Švestky, brankou Laštůvky a Janků 4:0. O osudu utkání tak bylo rozhodnuto po čtvrthodince hry. Po přestávce se Atletico pokoušelo zvrátit nepříznivý stav, stáhlo náskok na 5:3, ale po třetím gólu ve 40. minutě z kopačky L. Smékala se střelba zasekla a body putovaly na konto potřebnějšímu.
Branky: 7., 9. a 28. Švestka, 12. Laštůvka, 14. Janků – 25. a 40. L. Smékal, 33. Folk. Rozhodčí: Staněk.

Sokolka Horka B – Ajax Bělidla 4:1 (0:1)

Hosté přijeli jen se čtyřmi hráči do pole a pokud jim stačily síly tak kousali. V polovině první půle se ujali vedení brankou Tichého, ale vedení udrželi je do začátku druhé půle. To se dvakrát po sobě trefil Procházka a hosté otočili vývoj skóre. Hosté kontrovat nedokázali. Naopak. Třetí gól domácích dal Stodola a body potvrdil minutu před koncem Janíček.
Branky: 37. a 42 Procházka, 53. Stodola, 59. Janíček – 16. Tichý. Rozhodčí: Michal.

GEMO Chořelice – Real HDO Mrsklesy 2:4 (2:1)

Dobrý start do utkání domácího týmu. Brankami Milinovského a Šany vedli 2:0 a hostům dovolili skórovat až pět minut před přestávkou. Autorem branky byl Kryl. Deset minut po změně stran srovnával Capka, autorem třetího gólu hostů byl opět Kryl. Čtyři minuty před koncem dal Capka domácím definitivně zapomenout na případný bodový zisk.
Branky: 10. Milinovský, 15. Šana – 25. a 46. Kryl, 39. a 56. Capka. Rozhodčí: Neoral.

1.FC Bacardi A – PS Beton 3:2 (2:1)

Další vítězství nováčka, který se stále drží v popředí tabulky. Sice prohrával od osmé minuty gólem Stehlíka, ale díky Muchkovi nejen vyrovnal, ale ještě do konce první půle stejný hráč otočil skóre zápasu. Po přestávce dal Muchka třetí gól, na který odpověděli hosté Šromem až v závěru a na body tak nedosáhli.
Branky: 12., 25. a 36. Muchka – 8. Stehlík, 54. Šrom. Rozhodčí: Ženožička.

FC Levotil – Aston Pila 98 3:3 (2:1)

Hosté si dali ve 14. minutě vlastní gól (Marek Navrátil), ale brzy srovnali brankou Laštůvky. Do druhého poločasu však šli domácí s gólem navíc, když se v 19. minutě trefil J. Kohout. Start do druhé půle měli lepší hosté. Ve 32. minutě srovnal Švestka, o minutu později strhl vedení na stranu hostů Laštůvka. Téměř půl hodiny drželi hosté naději na dva body, ale necelou minutu před koncem zařídil dělbu bodů Fišara.
Branky: 19. J. Kohout, 60. Fišara, 14. vlastní – 16. a 33. Laštůvka, 32. Švestka. Rozhodčí: Ženožička.

Inter Hodolany – AT Olpran 3:6 (1:2)

Skóre prestižního utkání týmů ze špice tabulky otevřeli hosté brankou Smělého. Srovnání zařídil Študent, ale poločas přece jen vyhráli hosté gólem Gyertyaka. Po přestávce se podruhé v utkání trefil Smělý, ale domácí kontaktním gólem Řeháka drželi naději. Ta se však rozplynula v další části hry, kdy se do černého postupně trefil Vaňák, opět Smělý a nakonec Kalina. Poslední slovo sice měli domácí, ale Řehák jen snížil manko na rozdíl tří branek.
Branky: 38. a 57. Řehák, 15. Študent – 9., 35. a 51. Smělý, 26. Gyertyak, 41. Vaňák, 54. Kalina. Rozhodčí: Staněk.

BFC Topgal.cz – Fortuna Uničov 2:7 (1:2)

Hráči obou celků jsou zvyklí na lepší postavení v tabulce než je tomu v současnosti. Pásmo sestupu není to pravé ořechové a jen vítěz měl šanci zamířit blíže ke středu tabulky. Hosté přijeli kompletní a brankou Prášilíka šli v desáté minutě do vedení. Za domácí kontroval Smolák, ale první poločas hosté vyhráli díky střele Juračky. Na začátku druhé půle ještě domácí dokázali srovnat Smolákem a výsledek byl nadále zcela otevřený. O vítězi rozhodly dva slepené góly ve 41. minutě. To se předvedli obávaní uničovští střelci Pavelka s Juračkou. Domácí na dvoubrankové vedení hostů již nedokázali odpovědět a v poslední desetiminutovce dostali další tři branky z kopaček Prašilíka, Juračky a Pavelky.
Branky: 19. a 36. Smolák – 27., 41. a 55. Juračka, 10. a 52. Prášilík, 41. a 56. Pavelka. Rozhodčí: Staněk.

Atletico Bystrovany – Kovo dřevo 5:4 (2:3)

Druhé utkání v týdnu domácím tentokrát vyšlo. Hosté přijeli s prořídlou sestavou, přesto vyhráli první poločas a dlouho drželi naději alespoň na bod, ale nakonec odjeli z Bystrovan s těsnou porážkou. Úvodní gól zápasu zařídil po rohovém kopu M. Pikart, druhý gól přidal Krejčí a hosté vedli 0:2. Domácí nesložili zbraně a díky T. Smékalovi a Krätschmerovi srovnali. Otočit vývoj skóre se jim však v první půli nepodařilo, když třetí branku hostů dal před přestávkou Richter. Ve druhém poločase strhl vedení na stranu domácích dvěma brankami L. Smékal, hosté stačili srovnat krok gólem Melucha. Dva body zajistil domácím v závěru utkání Pohlídal.
Branky: 35. a 41 L. Smékal, 17. T. Smékal, 22. Krätschmer, 56. Pohlídal – 6. M. Pikart, 11. Krejčí, 27. Richter, 46. Meluch. Rozhodčí: Staněk.

Fido Dido – Schwarzbach 7:0 (4:0)

Úřadující mistr si celkem pohodlně připsal další body do tabulky, když přičiněním gólmana Mlčáka dokonce udržel čisté konto. Střelecky se dařilo Barboříkovi, který dal čtyři branky a ve střelecké tabulce se dotáhl na vedoucí dvojici Kryla a Krejčího, dvě trefy zaznamenal Kirschbaum a skóre první půle uzavíral Vystrčil.
Branky: 8., 14., 39. a 46. Barbořík, 17. a 53. Kirschbaum, 24. Vystrčil. Rozhodčí: Staněk.

Střelci: 25 - Kryl (Real HDO Mrsklesy), Krejčí (Kovo dřevo), Barbořík (Fido Dido), 24 – Lukáš Smékal (Atletico Bystrovany), 23 – Kirschbaum (Fido Dido), 20 – Smělý (AT Olpran), 17 – Smolka (Real HDO Mrsklesy), 16 – Študent (Inter Hodolany), 15 – Kalina (AT Olpran), Juračka (Uničov), 14 – Muchka (Bacardi), Řehák (Inter Hodolany), Pavelka (Uničov), 11 – Bahounek (1.FC Bacardi), Janíček (Sokolka Horka), 10 – Švestka (Aston Pila), Laštůvka (Aston Pila 98), 9 – Mudrák (Inter Hodolany), J. Kohout (Levotil), Prášilík (Uničov), 8 – Fidler (FC Levotil), Milinovský (Gemo Chořelice), Martin Navrátil (Aston Pila 98), Vrba (Gemo Chořelice), 7 – Gába (BFC Topgal), Jorda (PS Beton), Vystrčil (Fido Dido), 6 – Dostál (Sokolka Horka), Hovanec (1.FC Bacardi), Šrom (PS Beton), Tichý (Ajax Bělidla), J. Dosoudil (Real HDO Mrsklesy), Stodola (Sokolka Horka), Juřena (Schwarzbach), Smolák (Topgal) 5 – Haník (Ajax Bělidla), A. Sedlář (1.FC Bacardi), Rát (Schwrzbach), Charamza (Inter Hodolany), Šulc (Kovo dřevo), Vrána (Inter Hodolany), Bubla (Schwarzbach), Gyertyak (AT Olpran), Žák (Schwarzbach), M. Pikart (Kovo dřevo), Krätschmer (Atletico Bystrovany). (bin)