Na této mega akci samozřejmě nemohli chybět ani zástupci olomouckého klubu Muay Thai Olomouc, kterých se zde vypravilo šest. Zápasů měli nakonec sice jen pět, ale každý z nastoupivších si domů z hlavního města odvezl vítězství.

Jediným smolařem se stal devítiletý Richard Fryšák. Ten měl mít zápas až na konci celého dne, bohužel cca 90 minut před začátkem dostal teplotu a lékař mu zápas zakázal. Musí se mu ale nechat, že byl skvělým podporovatelem celého týmu a příště si určitě zazápasí. Zdraví však má každý jenom jedno.

Desetiletá Alexandra Kašpárková, která do klubu nedávno přešla z Přerova, byla výborně připravená především boxersky a fyzicky. Nakonec svůj zápas i přes velkou nervozitu zvládla a vyhrála 3:0 NBD, když soupeřku předčila ve ve všem. Jak v boxu, kopech i klinči.

Čtrnáctiletá Anna Tomášová, která v minulém kole prohrála, tentokrát zvítězila 3:0 NBD nad sice mladší, ale houževnatou a tvrdou soupeřkou. Anička se ničeho nezalekla a postupem času převzala nelehký zápas do svých rukou.

Julius Majerský z Bělotína a jeho sbírka kopaček.
Brankář z Bělotína dal přes milion do kopaček. Sbírá kousky Ronalda i Messiho

I čtrnáctiletý Jan Vacek vyhrál 3:0 NDB. I přes to, že i přes svůj obrovský talent musí ještě zapracovat na každém aspektu boje, byla jeho výhra naprosto zasloužená.

Devatenáctiletý Jan Valouch zvítězil 2:1 NBD. V supertěžké kategorii chce jezdit převážně MMA, takže pro něho byl tento zápas pouze v postoji dost těžký. Přesto ale ukázal velkou odolnost a tvrdost. První dvě kola vyhrál, v tom třetím mu však došla šťáva a soupeř toho málem využil.

Nejstarším olomouckým bojovníkkem na této akci byl 29letý Martin Klos, který také jezdí zejména MMA. Premiéru v postoji však zvládl velice slušně, trefoval čisté údery, měl slušný přehled a zaslouženě vyhrál 3:0 NBD.