Klub Muay Thai Olomouc reprezentovala v disciplíně K1 do 55 kilogramů patnáctiletá Zumrud Guseynova. Ta dostala za soupeřku sedmnáctiletou bojovnici z Bad Boys Gym Ostrava. Zuma už nějaké zápasové zkušenosti měla zatímco soupeřka nastupovala teprve ke svému prvnímu zápasu. Tento fakt tak trochu kompenzoval věkový rozdíl. Pro olomouckou reprezentantku se pak jednalo v rámci K1 o premiéru.

Celý zápas, zejména jeho první polovina, se odehrával ve vysokém tempu a bojovnice z Hané byla lepší, přesnější a více kopala. Díky tomu zaslouženě zvítězila poměrem 3:0 NBD.

V sobotu 4. listopadu čeká Hanáky velká akce v Bratislavě s názvem HANUMAN CUP, kde se představí hned čtyři jejich bojovníci, a to Marcela Šafranová v Muay Thai s fantastickou bojovnicí slovenské scény Lucií Szabovou, dále v K1 pravidlech Martin Švarc. V MMA zápasech se představí Jakub Zacpal a Slávek Krátký.

Hráčům Pivína se stále nadprůměrně daři
I. A třída, sk. A: Náměšť prohrála s Olešnicí a spadla až na úplné dno

Pokud vše dopadne dobře, odletí hned v dalším týdnu Martin Švarc do Paříže, kde ve středu 8. listopadu na místním galavečeru vyzve 100kg bojovníka z Pobřeží Slonoviny opět v K1 pravidlech.