Po odstoupení na Kopné a skvělém šestém místě v Plzni si chtěli otec a syn Horákovi připsat další body do celkového hodnocení.

Navigátor Ivan Horák zhodnotil soutěž slovy: „Příbram byla celkově hodně rychlá a líbila se nám, ale nějak jsme se nemohli dostat do správného tempa. Šestitýdenní pauza byla znát a než jsme se rozjeli, bylo po závodech. Ráno v Příbrami hodně pršelo a tak jsme obuli střední směs. Pro jistotu jsme přidali druhou tvrdší, kterou jsme hned na přejezdu na RZ 1 přehodili, protože silnice rychle osychaly,“ komentoval závod po jeho skončení navigátor Ivan Horák.

Bývalý brankář Olešnice Michal Snášel
Olešnici těsně unikl postup do kraje, nyní je bez brankáře. Co další změny?

„Rallysprint je poměrně krátký a jede se neskutečně rychle od samého začátku. Dostali jsme se do dvou krizí, které Michal bravurně vyřešil a nejlépe se nám povedla sedmá RZ, kde jsme skončili pátí. Našim snem byla i celková pátá příčka, na kterou nám nakonec chybělo asi 10 vteřin. To po 70 odjetých km není tak moc velká ztráta. Budeme pracovat na dalším posunu a už se chystáme na 13. srpna do Fulneku,“ dodal ještě.

Po umístění na 8. příčce tak nyní Horákům patří ve třídě P2+ prozatímní sedmé místo.

Autor: Mioslav Ševčík