Štěpán Guba získal ve Zlíně titul profesionální mistr ČR v muaythai asociace CMTA ve váze do 69,85kg, když perfektně zvládl zápas na 5x3min proti domácímu Jánu Pajtašovi. Po roční pauze a dvou operacích kolen se zvládl skvěle připravit a ve všech kolech byl lepší, aktivnější a používal více technik thajského boxu.

Na jeho úspěch navázal bojovník v supertěžké váze Martin Švarc, který se ve Frýdlantu postavil thajskému bojovnikovi a ve třetím kole jej díky svému důrazu, tvrdosti a větší touze po vítězství jej porazil. Soupeř byl dvakrát počítaný a už se nezvedl

Do svého třetího profesionálního zápasu nastoupila 19. listopadu na akci PML Michaela Hlavačíková. Proti soupeřce z klubu Diamond Gym Žilina Marčišové ukázala, že je jedním z největších talentů ženského thajského boxu. Celý zápas držela pevně ve svých rukách a postupně rozebírala soupeřku víc a víc. Nakonec zvítězila zcela jednoznačně 3:0 NBD.

Ještě o dva dny dříve, na státní svátek, zamířil na amatérskou ligu do Českých Budějovic k zápasu ve váze do 71kg Egor Goptarev. Ten si chtěl spravit chuť po měsíc staré těsné porážce z předchozího kola. Zápas měl celou dobu pod kontrolou a byla z toho výhra 3:0 NBD.

Listopadem to ale nekončilo. Den před konáním akce OKTAGON 37 v Ostravě vzal zápas na poslední chvíli Petr Bartoněk. Hned další den nastoupil před 10.000 diváky proti Václavu BABA JAGA Mikuláškovi a prohrál pouhou sekundu před koncem prvního kola na TKO. Přesto měl v prvním kole několik velice slibných příležitostí zápas na zemi ukončit. I tak ale udělal na největší sportovní události ve střední Evropě sobě i klubu skvělou reklamu.

Hanáci se bili i v Thajsku

Marcela Šafranová se stala první českou ženou, která nastoupila na legendárním stadionu LUMPINEE v Bangkoku, který patří mezi dva největší thajské stadiony určené pro zápasy v muaythai. I když proti švýcarské soupeřce prohrála na body, tak celý zápas bojovala a nedala nic zadarmo.

Domenico Naswetter pak nastoupil dokonce do dvou zápasů na stadionu MAXMUAYTHAI na Pattayi. První zápas vyhrál nad domácím Thajcem ve druhém kole na KO. I druhý zápas vyhrál, a to jednoznačně 3:0 NBD nad tvrdým Filipíncem.