Tento olomoucký borec si tak připsal svou už třetí výhru z posledních čtyř MMA zápasů. Jedinou jeho prohrou tak zatím zůstává ta proti Václavu Mikuláškovi, když se o zápase dozvěděl pouhý jeden den před jeho konáním.

A to není jediné, co Hanáci chystají. Jejich diář je totiž poměrně nabitý. Už tuto sobotu 8. června je totiž čeká jeden z největších a nejvýznamnějších zápasů. Martin Švarc, který se před nedávnem postavil v Sausajé Arábii bratrovi Tysona Furyho, se totiž nyní představí v zápase o Evropský titul WKU v K1 v Německém Kasselu a soupeřem mu bude zkušeny Rumun Sergiu Calin. Zápasit se bude na pět kol po třech minutách.

A už další týden se půjde znovu do akce. O víkendu 15. a 16. červa se totiž bude konat Mistrovství České republiky v thajském boxu asociace CMTA.

„Zde povezeme hodně mladou sestavu bojovníků a cílem bude především získávat nové zkušenosti," vysvětluje šéftrenér klubu Tomáš Musil a hned nato představil klubové úspěchy v letošní sezoně mezi amatéry:

3x titul amatérského šampiona CMTA ligy - Alexandra Kašpárková 11let, Richard Fryšák 9let, Anna Tomášová 14let

1x titul vicemistra CMTA ligy - Jan Vacek 15let

Dále se pak jednalo o skvělá umístění v celoroční soutěži KIDS CHALLENGE:

Michaela Dostálová - první místo v počtu kopů na čas v kategorii 12 a 13let a také třetí místo ve stínovém boxu

Matěj Hána - druhé místo v počtu kopů na čas v kategorii 12 a 13let

Blíží se také suverénně největší zápas v historii klubu. Ten proběhne 10. srpna ve skotském Glasgow a střetne se v něm Michaela Hlaváčiková v zápase o světový titul WKU v thajském boxu. Její soupeřkou bude velezkušená anglická bojovnice Niamh Kinehan. Zápasit se bude, stejně jako v případě Martina Švarce, na pět kol po třech minutách.