„Chceme našim příznivcům představit všechny nové posily. Můžou se s hráči seznámit a vyfotit. Bude nachystané i drobné občerstvení,“ zve na setkání s týmem prezident klubu Michal Pekárek.

Během otevřeného tréninku se rozběhne také prodej permanentních vstupenek na novou sezonu v hodnotě 1200 korun na očíslované sedačce, takže jejich držitelé budou mít vždy jisté stejné místo. Permanentka platí na celou základní část a nadstavbu a případné play – off. „K permanentce navíc její majitel dostane klubové tričko a bude účastníkem pravidelného měsíčního losování o zajímavé ceny,“ doplnil Pekárek.

Vstupenka na jedno utkání bude stát 100 korun, díky tomu je permanentka výhodná, protože zahrnuje i zápasy Alpe Adria Cupu a Českého poháru. „V domácím prostředí odehrajeme pětadvacet až jednatřicet zápasů, takže v optimálním případě může vstup na jedno utkání přijít na nějakých čtyřicet korun,“ vypichuje výhodnost permanentní vstupenky generální manažer Olomoucka Libor Špudna s tím, že pro držitele celosezonních vstupenek klub zajistí také lístky na venkovní zápasy.

Do nové sezony vstoupí basketbalisté Olomoucka 23. září domácím zápasem s Nymburkem.