Dvaadvacetiletá rodačka z Ohia, která však žije v Kalifornii dorazí na Hanou v tomto týdnu.

„Miluji, když můžu hrát volejbal na vysoké úrovni, kde se vyžaduje vysoká fyzická připravenost. A tak mi dal odchod do Evropy možnost pokračovat v tom, co miluji. Také si myslím, že je velmi důležité vyzkoušet jiné kultury a obklopit se odlišným životním stylem,“ vysvětlila pro klubový web svůj přesun do Evropy.

Do Česka se velmi těší. „Každý mi říká, že je to nejkrásnější země s ohromujícími městy, kterou navštívil. Už se těším, že ji poznám také,“ řekla Gabriella Palmeri.

Rodačka z Ohia, která žije v Kalifornii, poprvé v životě zažije mrazivou zimu. „Bydlím v Jižní Kalifornii. Měla jsem vlastně celý rok léto, takže se těším na opravdovou zimu,“ prozradila.

O svém novém olomouckém působišti již stačila něco málo zjistit. „Už se moc těším, až budu hrát se svým týmem a poznám město. Vyrostla jsem ve městě s univerzitou, takže si myslím, že Olomouc mi bude připomínat, odkud pocházím. Také mi bylo řečeno, že tu máte zajímavý sýr, takže se nemůžu dočkat, až ho vyzkouším,“ dodala Gabriella Palmeri.