V kategorii A+MUŽI, která je určena pro držitele zelených pásků a vyšších, zabodoval celkovým druhým místem olomoucký odchovanec Jan Křenek, který v současnosti žije, studuje a tudíž i závodí za Prahu.

Kategorii A MUŽI určené těm, kteří dosáhli modrého až modro-zeleného pásku, celou ovládl Pavel Mrňka a na konečném devátém místě pak skončil Jiří Pospíšil.

V Kategorie A mezi ženami si odnesla nádherné druhé místo Zuzana Bordáčová, která, stejně jako Křenek, závodí za Prahu, kde také současně pracuje.

A olomouckým reprezentantům se dařilo i v nižších kategoriích. Například v kategorii B MUŽI určené pro pásky barvy oranžové až oranžovo-modré si stříbro odnesl Adam Poláček a s děleným patnáctým a šestnáctým místem se musel spokojit Vítek Suchánek. Mužskou kategorii C, ve které se perou borci do žluto-oranžového pásku, celou ovládl Vojtěch Paroulek.

A v Komárně nechyběly ani juniorské kategorie určené pro borce mezi třinácti a čtrnácti lety. Z Olomoučanů získal stříbro Adam Kosek, sedmý skončil Michal Kuča, jedenáctý Daniel Malínek a sedmnáctý Timotei Opletal.

„Děkujeme všem našim závodníkům za vzornou reprezentaci a gratulujeme jim k podaným výkonům, jsme na Vás moc hrdí. Rovněž děkujeme komárenskému pořádajícímu týmu v čele s Professorem Latinem za skvěle odvedenou přípravu a také všem hostům. Velký dík patří také rodičům a našim rodinám za neustálou podporu," řekl na závěr akce hlavní trenér olomouckého klubu Ondřej Novák.