„Snažila jsem se být přínos pro tým. Zahrály jsme úplně všechny skvěle, protože ty nahrávky přišly právě od holek,“ vyprávěla skromně úderná spojka Zory po víkendovém vítězství 32:27 nad Pískem.

„Měly jsme super úvod a plnily jsme pokyny trenéra, hrály jsme co nejrychleji dopředu a proměňovaly šance. Pak přišlo takové trošku zbrždění, byly jsme trochu nervózní a přestaly jsme se tolik trefovat,“ popisovala průběh zápasu. Právě v klíčových chvílích druhého poločasu proměnila Závišková své střely. „Jsem ráda, že jsme to zvládly. Hrajeme v oslabené sestavě, ale pořádně jsme se kously a daly jsme do toho úplně všechno,“ prohlásila se 44 góly nejlepší střelkyně týmu v interligové sezoně.

Týmu olomoucké Zory chybělo kvůli zranění a nemocem šest hráček základního kádru. „Hraje nám momentálně lavička, takže se snažíme bojovat. Já si myslím, že právě tou bojovností vyhráváme zápasy,“ říká Iva Závišková.

Vítěznou šňůru v MOL lize zahájila Zora těsnou domácí výhrou nad Slavií. Pak Hanačky vyhrály o gól v Dunajské Stredě, doma přestřílely Holohovec a zvítězily také ve Zlíně.

Po víkendové výhře nad Pískem se olomoucký tým posunul na druhé místo v MOL lize. „Naším plánem bylo dostat se do první čtyřky, což momentálně plníme. Doufám, že se nám začnou vracet hráčky z marodky,“ říká Závišková.

Už v sobotu od 17.30 čeká Zoru další domácí duel, tentokrát s Veselím nad Moravou. „Budeme bojovat. Doufám, že v té elitní čtyřce dlouho vydržíme,“ prohlásila střelkyně Závišková.