Tatran nepodržely výkony krajních spojek, Jakub Dolák si v zápase připsal jenom dvě vstřelené branky.

„Asi jsme si mysleli, že když jsme vyhráli v Lovosicích, tak to doma půjde. Na Frýdek jsme se připravovali celý týden, hlavně na Vojtu Petrovského, který nám ale stejně dal deset gólů. Je škoda, že jsme prohráli takovým výsledkem," konstatovala klíčová litovelská spojka.

Podle Doláka nepřišlo ze strany litovelských házenkářů po premiérovém vítězství 
v sezoně žádné podcenění.

„Trenér říkal, ať zůstaneme nohama na zemi. Myslím, že jsme nebyli moc v oblacích, ale prostě to nevyšlo," krčil rameny Jakub Dolák.

Extraliga bude pokračovat příští středu, 5. listopadu, kdy se Tatran představí na palubovce beznadějně posledního Přerova. Následně Litovel přivítá čtvrté KP Brno a první polovinu základní části Hanáci uzavřou soubojem ve Zlíně.

„V Přerově budeme muset vyhrát. Samozřejmě se pokusíme uspět i ve Zlíně, jsou to sice týmy, které jsou v tabulce pod námi, ale bude to tam určitě těžké. Brno hraje letos skvěle, takže nás čeká náročný soupeř," uvedl k dalšímu programu Jakub Dolák.

Trenér Lubomír Krejčíř po zápase s Frýdkem-Místkem upozornil, že na hráčích pozoroval velkou únavu. Litovelským házenkářům tak menší pauza přijde k duhu. „Potřebujeme zregenerovat a vrátit se víc k herní disciplíně. Teď budeme bojovat o sebevědomí se soupeři, kteří jsou našimi potenciálními soupeři v play-out," dodal kouč Krejčíř.