Domenico výborně pracoval především ve druhém kole, pak ale Thajec zvýšil tempo a už to bylo velice těžké. Zápas ukončil rozhodčí ve čtvrtém kole pro neaktivitu Naswetterovu. „Přesto to nebyla absolutně žádná ostuda. Domes nebyl nijak rozbitý a věřím, že tento zápas ho zase posunul neskutečně dopředu," okomentoval výkon svého svěřence šéftrenér olomouckého klubu.

Přípravy na MTO Fight Night vrcholí

„Jinak ještě celý náš tým pilně pracuje na třetím a finálním pokračování MTO Fight Night: Memoriál Marka Tisoně 2024, který se uskuteční ve čtvrtek 28. března v pavilonu A na Výstavišti Flora v Olomouci. Je to v době před velikonočním víkendem a diváci se mohou těšit opět na tu největší show a zápasy domácích bojovníků od nejmladších dětí až po profesionály včetně Marcely Šafranové, Michaely Hlaváčikové, Štěpána Guby, Domenica Naswettra, Martina Švarce a nebo Petra Bartoňka. Chystáme se začít dětskými zápasy, takže v ceně 600 CZK se můžou diváci podívat až na 20 zápasů thajského boxu a MMA," dodal ještě informaci o aktuálních událostech.

David Krejčí na promo fotkách Bostonu Bruins
Pohádky Sacamira a Muchové i konec Krejčího. Je tady TOP 5 událostí roku 2023

Bude se podle něj jednat o vyvrcholení této trilogie a věří, že bude opět narvaná hala a kvalita zápasů minimálně vyrovná předchozí dva ročníky. „Máme už teď slíbené fantastické soupeřky pro naše profi-holky, dále polského tvrďáka proti Martinovi Švarcovi. Prostě opět to bude TOP sportovní akce," uzavřel Tomáš Musil.