Po sedmi medailích získali mladší žáci Klára Hricová a Petr Novotný. Novotný spolu s Janem Vrublovským vyhráli hlídky ve slalomu na kajaku i singlkánoi a zlato brali také ve sprintové hlídce na singlkánoích a stříbro na kajacích. Dvojice Vrublovský – Novotný brala stříbrné medaile také na deblkánoi, a to ve slalomu i sprintu, kde Petr Novotný vybojoval ještě druhé místo na C1. Klára Hricová obsadila v dívkách ve slalomu druhou pozici na kánoi a čtvrtou na kajaku. Ve sprintu pak olomoucká závodnice nedala soupeřkám šanci a získala individuální mistrovské tituly na K1 i C1.

Velice úspěšné byly také další dívky. Dvě individuální medaile ze sprintu má Karolína Součková (stříbro na C1 a bronz v kategorii K1). Společně pak trojice Kristýna Pomajbíková, Veronika Fialová a Kája Součková vybojovala v soutěži družstev druhé místo na K1 i C1 ve slalomu a zlato z K1 a bronz z C1 ve sprintu.

V kategorii starších žáků se prosadil Jiří Vrba na bronzovou příčku na C1 ve slalomu a na K1 ve sprintu. Velkým překvapením byl mistrovský titul z C2 ve sprintu dvojice Adam Neubert – Václav Chaloupka. Družstvo ve složení Vrba, Neubert, Chaloupka získalo zlaté medaile na kajaku ve sprintu a navíc kajakový bronz ve slalomu. Společně s mladíky Gabrlíkem a Mathém vybojovali také bronz v kategorii 3× C2 ve sprintu. (spo)