Tahounem chlapců byl Röder, který zvítězil v běhu na 60, 150 a 300 metrů. Rödrovi úspěšně kryl záda Ringelhán druhými místy v běhu na 150 a 300 metrů a třetí byl v běhu na 60 metrů. První místo patří štafetě na 4× 60 m ve složení Bílek, Meissner, Peřina a Samuel.

Velkou všestranost prokázal Emereoha, který obsadil v běhu na 800 m druhé místo a ještě bodoval ve skoku dalekém a vysokém.

Uznání patří také ostatním členům žákovského družstva na dalších bodovaných místech, kteří se přičinili o zisk stříbrných medailí.

Mistrovský titul si z Uherského Hradiště odváží žáci BYAC Brno se 169 body, mladí atleti AK Olomouc zaznamenali 123 bodů a na broz dosáhli mladší žáci AK SSK Vítkovice se 115 body.

Olomoucké žákyně ve velmi zredukované sestavě obsadily až sedmou příčku s pouhými 19 body. Nejlepšího výsledku dosáhla štafeta na 4× 60 m, která ve složení Galková, Gizelová, Holečková a Kučerová zaběhla druhý nejrychlejší čas 34,41 s.

Mankovecká vybojovala celkem 7 bodů v běhu na 150 m a ve skoku dalekém a Žankovecká ve finále běhu na 60 m byla osmá. Mistrem Moravy a Slezska v kategorii mladších žákyň je Atletika Poruba. (pol)