TJ STM Olomouc – TJ Cement Hranice 19:17 (14:9)

Starší dorostenci nastoupili ke svému druhému mistrovskému utkání opět na domácí palubovce proti Hranicím. Do utkání vletěli na soupeře přesně dle daných pokynů, vycházeli ze zajištěné obrany a v 10 minutě vedli 7:3, v 15 minutě 11:5.

Od této doby se hra na hřišti vyrovnala. Ve druhém poločase byl více znát úbytek sil. Za celý druhý poločas dali jen pět gólů, ale vítězství udrželi.

Sestava a branky: Slovák 6, Škurek 3/1, Heger 3, Marhons 3, Jakub Svoboda 2/1, Hruda 1, Jan Svoboda 1, Kroutil, Zacpal (brankář), Kubeček, Petr, Doležal, Vraštil.

TJ STM Olomouc – SK Žeravice 20:1 (7:0)

Ke druhému utkání Středomoravské ligy mladších žáků nastoupilo družstvo mladších žáků Olomouce proti týmu Žeravic. Na hře olomouckých hráčů byla vidět nechuť bojovat, střílet a navzájem si pomáhat. V tomto duchu se neslo celé utkání.

Jako příklad bojovnosti a radosti ze hry, byla z celkového počtu 12-ti hráčů jen trojice (Vyhňák, Němec, Vích) a spolu se skvěle chytajícím brankářem Jirkou Kubečkem.

Olomouc i přesto porazila soupeře z Žeravic rozdílem třídy a prozatím potvrzuje roli lídra soutěže, když po dvou kolech je na prvním místě pouze se dvěma obdrženými brankami a 41 vstřelenými.

„Se hrou družstva nejsem spokojen. Kluci neprodali na hřišti, to co umí. Z našeho pohledu se jednalo o podprůměrné utkání. Pevně věřím, že si kluci vybrali svoji slabou chvilku a v místním derby s týmem Velké Bystřice ukáží svoji kvalitu,“ řekl po utkání trenér Libor Žůrek.

Sestava a branky: Němec 8, Vyhňák 4, Vích Jakub 4, Bradáč Adam 2, Malý 1, Joukal 1, Lakomý, Hermoch, Bureš, Crhák, Řezníček, Kubeček (brankář).