V rámci galavečera se fanoušci bojového sportu mohou těšit i na tři superfighty.

Do Olomouce se po roce znovu sjede skvělá konkurence borců ze čtyř států Evropy.

„Přihlášeno je okolo stovky zápasníků. K vidění budou kromě domácích reprezentantů také Slováci, Ukrajinci a Rakušané," říká promotér turnaje Michal Prstek.

Program v Regionálním centru Olomouc odstartuje v 10 hodin dopoledne, kdy jsou na programu eliminační zápasy, ve kterých se bude bojovat dle pravidel K-1 a fullcontact. V rámci večerního programu, který startuje ve 20 hodin, přijdou na řadu i takzvané superfighty.

„V rámci galavečera se uskuteční deset zápasů a tři superfighty. Dva z nich budou takzvané MMA a tím třetím bude souboj domácích borců v kategorii K-1," prozradil Prstek.

Označení MMA nesou takzvané ultimátní zápasy, v Olomouci se jich zúčastní Pavel Bechtold, který vyzve Václava Šťastného, a Tomáš Stehlík, jenž se utká s Filipem Poukarem.

Na Czech Open nebudou chybět ani domácí zápasníci v čele s loňským mistrem světa a Evropy Pavlem Hennrichem, který se představí v kategorii K-1 ve hmotnostní kategorii do 81 kilogramů.

Z borců Smash Gym Kickbox Olomouc se divákům představí rovněž David Koutný a Roman Procházka, na kterého čeká právě superfight.

Diváci se během galavečera mohou těšit na vystoupení hudební skupiny Hazydecay, chybět nebudou ani půvabné ring girls. Vstupné na místě číní 250 korun.